Gabriela Muskała- czy to dla niej Zamachowski zostawił żonę ?

Wiele wskazuje na to, że koniec małżeństwa Zamachowskich nastąpił za sprawą nowej miłości Zbigniewa. Aktor zakochał się w koleżance po fachu, która jest totalnym przeciwieństwem Moniki Zamachowskiej.

Głośne rozstanie

Zamachowscy nie pozwalają o sobie zapomnieć. Wciąż pojawiają się nowe doniesienia o kryzysie między nimi i końcu małżeństwa. Media obiegły zdjęcia z wyprowadzki Zbigniewa Zamachowskiego z mieszkania na warszawskim Żoliborzu. Również jego żona Monika chętnie komentowała sytuację prywatną. Mówiło się, że kryzys małżeński był efektem pandemii i problemów zawodowych aktora. Teraz na jaw wychodzą nowe fakty.

Nowa miłość ?

Tygodnik Na Żywo donosi, że popularny aktor zbliżył się w ostatnich miesiącach do aktorki Gabrieli Muskały. I to właśnie ona jest powodem rozstania Zamachowskich. Gabriela i Zbigniew wspólnie pracowali nad sztuką „Oszuści” w Och-Teatrze. Uczestniczyli tez w listopadowych Strajkach Kobiet. Aktorzy ponoć zbliżyli się do siebie, a uczucie rozkwitało. Gabriela jest od kilku lat singielką. Wcześniej była żoną reżysera Grega Zglińskiego.

Piorun z jasnego nieba ?

Ponoć uczucie między nimi wybuchło zupełnie nieoczekiwanie. Ani Zbyszek, ani Gabriela tego nie planowali. Mówi się, że aktorów połączyło gorące uczucie. Według informatora gazety to prawdziwa miłość. Zbigniewa w Gabrieli urzekło to, że bardzo chroni swoją prywatność. Jest totalnym przeciwieństwem Moniki, która chętnie dzieli się swoim życiem z mediami. Gabriela Muskała jest kobietą bardzo delikatną i subtelną. To właśnie ona opiekowała się Zamachowskim, gdy ten chorował na koronawirusa.

źródło: pudelek.pl

zdjęcie: Gabriela Muskała/Facebook

Komentarze

Komentarze