Gwiazda „M jak miłość” usłyszała SZOKUJĄCĄ informację! Jej syn powiedział jej, że…

Ta informacja wprost zszokowała Teresę Lipowską. Jej własny syn powiedział jej, że…

Gwiazda „M jak miłość”

Teresa Lipowska od lat gra jedną z głównych ról w serialu „M jak miłość”. Aktorka sporo w ostatnim czasie przeszła – nie tylko z uwagi na pandemię koronawirusa i wstrzymanie prac na planie wielu filmów i seriali, ale też przez wzgląd na informację, jaką przekazał jej rodzony syn – Marcin.

Rzucił…

Marcin powiedział jakiś czas temu swojej mamie, że zamierza rzucić swoją dobrze płatną pracę, by spełnić swoje wielkie marzenie z dzieciństwa. Tak też się stało. Mężczyzna rzucił posadę dyrektora jednej z firm finansowych i zapisał się na kurs pilota!

Niebezpieczne hobby

Lipowska bardzo się martwi o swojego jedynego syna, ponieważ wybrał sobie bardzo niebezpieczne hobby. Aktorka zawsze mogła liczyć na Marcina, który wspierał ją w każdej trudnej chwili.

„Zasłabłam o 1 w nocy, ale wiedziałam, że jak wcisnę numer syna, to on szybko przyjedzie. W sytuacjach podbramkowych w każdej chwili mogę do niego zatelefonować” – powiedziała.

Czytaj też: Teresa Lipowska zdradziła, ile dostaje EMERYTURY! „Gdyby nie M jak Miłość, byłoby…”

Wspiera go w jego marzeniach

Mimo iż aktorka była na początku przerażona pomysłem swojego jedynego syna, teraz pogodziła się z tym, że mężczyzna chce latać samolotami.

„Całe życie marzył, żeby być pilotem samolotów pasażerskich. I za półtora roku zrealizuje to pragnienie” – mówi Lipowska.

Straciła męża

W 2006 roku Lipowska pochowała męża. Od tamtej pory jedyną rodziną jaką ma, jest jej syn, jego żona oraz wnuki.

Źródło: Pomponik

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze