Gwiazda „Rolnika” WALCZY z koronawirusem! Jest źle!

Marta Borowska była jedną z uczestniczek 2. edycji programu „Rolnik szuka żony”. Kobieta zabiegała o względy rolnika – Rafała Kowala. Okazuje się, że Marta walczy od niedawna z koronawirusem. Na szczęście nie…

Kim jest Marta Borowska?

Marta Borowska z Warszawy była jedną z uczestniczek 2. edycji programu „Rolnik szuka żony”. Kobieta zabiegała o względy przystojnego rolnika – Rafała Kowala. Mimo iż nie udało jej się znaleźć miłości w programie, wciąż o niej głośno, ponieważ Marta bardzo aktywnie udziela się w mediach społecznościowych.

Z zawodu jest pielęgniarką

Marta Borowska z zawodu jest pielęgniarką. Kobieta od kilku tygodni toczy prawdziwą batalię z pandemią koronawirusa. Na szczęście, nie ma na co dzień styczności z chorymi na COVID-19, ale jej praca jest równie ważna. Borowska pracuje bowiem w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie, w którym zajmuje się badaniem i pozyskiwaniem osocza krwi.

Czytaj też: FATALNE prognozy dla Polaków! Wraz z drugą falą koronawirusa NADEJDZIE…

rolnika
IG

Wstawiła szokujące zdjęcie

Wprawdzie Marta nie jest bezpośrednio narażona na zakażenie (w przeciwieństwie do lekarzy i pielęgniarek pracujących w szpitalach), to z racji wykonywanego zawodu spędza teraz mnóstwo czasu w pracy. Borowska wstawiła na swojego Instagrama zdjęcie, na którym widzimy, jak pozuje z koleżankami z pracy. Wszystkie ubrane są w ubrania ochronne składające się z przyłbicy, masek chirurgicznych, rękawiczek i fartucha.

Sytuacja związana z koronawirusem wciąż jest w Polsce zła. Brawa dla Marty za to, że dokłada swoją cegiełkę w walce z COVID-19!

Czytaj też: KONTROWERSYJNE słowa znanego profesora! „Szczepionka NIC NIE DA! Trzeba…”

Źródło: Pomponik

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze