Gwiazdor Ranczo WALCZY o życie w szpitalu?! Smutne wiadomości przekazał…

Fatalne wieści na temat gwiazdora „Ranczo”. Aktor przebywa obecnie w szpitalu, gdzie walczy o życie…

Tajemnicza choroba

Paweł Królikowski już od jakiegoś czasu walczy z tajemniczą chorobą, ale nie wiadomo co dokładnie mu dolega. Aktor zaniepokoił wszystkich stanem swojego zdrowia, gdy odwołał swój udział w nagraniu finałowego odcinka wiosennej edycji show „Twoja twarz brzmi znajomo”. Teraz ponownie trafił do szpitala, co potwierdził jego syn Antoni.

Aktor przebywa w szpitalu

„Tak to prawda, ojciec ma problemy ze zdrowiem i w związku z tym musimy sobie radzić. Zdarza się tak, że człowiek trafia do szpitala i tak też się stało. Taka jest prawda, ale wolałbym więcej nie komentować, proszę o pozytywne myślenie o zdrowiu taty”- poinformował dziennik „Fakt” Antoni Królikowski.

walczy
Instagram

Co mu dolega?

Królikowski już od jakiegoś czasu walczy z ciężką do zdiagnozowania i trudną do wyleczenia chorobą. Wiemy, że gwiazdor  padł ofiarą… kleszcza. Pojawiły się też plotki o tym, że przyczyną nagłego pogorszenia się jego stanu zdrowia były komplikacje po pęknięciu tętniaka i operacji mózgu, którą przeszedł cztery lata temu. Na szczęście okazały się one nieprawdziwe!

Fanów aktora bardzo zaniepokoił również fakt, że spektakle, w których grał, zostały bezterminowo zdjęte z afiszy warszawskich teatrów Buffo i Capitol. Na dodatek, odtwórca roli Kusego w „Ranczo”, przestał pojawiać się w siedzibie Związku Artystów Scen Polskich, któremu przewodniczy.

Pojawiły się też przerażające plotki, że aktor zasłabł i został przewieziony do szpitala. Żona aktora – Małgorzata Ostrowska-Królikowska wyznała na łamach „Na żywo”, że jej mąż powoli wraca do zdrowia, ale zajmie to jeszcze trochę czasu.

Czytaj też: Pokochaliśmy ją za Ranczo! Trafiła do WIĘZIENIA!

Źródło: Swiatseriali.interia.pl

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze