Gwyneth Paltrow wstawiła NAGIE zdjęcie! Tak świętuje 48 urodziny!

Gwyneth Paltrow skończyła wczoraj 48 lat. Z tej okazji aktorka wrzuciła do sieci bardzo odważne zdjęcie, na którym jest kompletnie naga! Przesadziła?

Kim jest Gwyneth Paltrow?

Gwyneth Paltrow to aktorka, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Gwiazda przyszła na świat w 1972 roku w Los Angeles. Kiedy miała jedenaście lat występowała u boku matki na scenie w Nowym Jorku. Po raz pierwszy wystąpiła na małym ekranie w dramacie CBS „High” (1989) reżyserowanym przez swojego ojca. Dwa lata później zagrała w dramacie „Wrzask” u boku Johna Travolty i Heather Graham oraz pojawiła się jako Wendy w obrazie Stevena Spielberga – „Hook”.

Prawdziwy przełom w jej karierze miał miejsce po tym, jak zagrała żonę oficera śledczego (Brad Pitt), pracującego w wydziale zabójstw, w thrillerze Davida Finchera – „Siedem” (Se7en, 1995), za którą była nominowana do nagrody Saturna.

nagie
IG

Pokazała się nago

W niedzielę Gwyneth skończyła 48 lat. Z tej okazji aktorka postanowiła pokazać się swoim fanom… zupełnie nago! Na jej Instagramie pojawiła się odważna fotka, na której możemy ją zobaczyć bez ubrania, pozującą wśród drzew.

„Dziś jedynie w stroju z dnia moich narodzin… Bardzo dziękuję za wszystkie urodzinowe życzenia i dziękuję nowemu niesamowitemu masłu do ciała Goop, za sprawienie, że myślę, że wciąż mogę zdjąć z siebie swój zestaw” – podpisała fotkę.

Dobrze się prezentuje, jak na swój wiek?

Czytaj też: Anna Mucha wrzuciła do sieci NAGIE ZDJĘCIE! Jej piersi…

nagie
IG

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze