Halloween w USA! Ariana Grande PRZERAZIŁA WSZYSTKICH swoim wyglądem!

W Stanach Zjednoczonych trwa Halloween! Zobaczcie w jakim przebraniu pokazała się Ariana Grande!

Dziś Halloween

Dziś Halloween! To niezwykle popularne w Stanach Zjednoczonych święto kojarzy nam się przede wszystkim z dyniowymi latarniami, zabawą w „cukierek albo psikus”, strasznymi horrorami i przerażającymi przebraniami. Gwiazdy w USA wprost kochają Halloween. Z okazji tego święta organizowanych jest dziś w Stanach wiele strasznych przyjęć i imprez. Zobaczcie jaki strój wybrała na tegoroczne Halloween Ariana Grande!

Czytaj też: Zaskakujące przebrania kobiet w ciąży na Halloween! Zobacz zdjęcia!

Przerażający image Ariany

Amerykańska piosenkarka postanowiła wystraszyć nieco swoich fanów i przebrać się za… świnię. Ale nie byle jaką świnię. To niezwykle kusząca i elegancka świnia, która została zaczerpnięta prosto z filmu „Strefa mroku” („The Twilight Zone”) i odcinka „Eye of the Beholder” z 1960 roku. Opowiada on o młodej kobiecie, która jest wykluczona ze „szkaradnego” społeczeństwa, ponieważ jest piękna i wygląda inaczej od innych.

Bohaterka serialu chcąc się oszpecić poddaje się licznym operacjom plastycznym, ale nie zamieniają jej one w świnię. W jej życiu pojawia się pewien przystojny mężczyzna, który uświadamia ją, że „piękno jest pojęciem względnym” i dla kogoś może okazać się atrakcyjna.

„Piękno leży w oku patrzącego” – mówi mężczyzna, który przybył, żeby zabrać ją do getta stworzonego dla odmieńców.

„Strefa mroku” reżyserii Roda Serlinga jest uniwersalną przypowieścią o braku tolerancji, zepchnięciu na margines społeczny i wykluczeniu ludzi, którzy odbiegają od przyjętej normy.

Mroczna seria zdjęć

Na Intagramie Ariany pojawiło się kilka zdjęć oraz filmików nawiązujących do serialu, w tym fotografie przedstawiające Arianę w strasznym, świńskim wydaniu. Jedni uznali, że Ariana jest prawdziwą „ikoną tegorocznego Halloween”. Drudzy stwierdzili, że piosenkarka wygląda „wprost przerażająco”.

Ariana Grande znana jest ze swojego uroczego wyglądu i seksownego stylu, ale w to Halloween gwiazda pokazała się z zupełnie innej, bardziej mrocznej strony.

Jak oceniacie jej wcielenie?

Halloween
Instagram
Halloween
Instagram

https://www.instagram.com/p/B4Qjz8aFe8R/?utm_source=ig_web_copy_link

Źródło: Pomponik

Zdjęcia i filmy: Instagram

Komentarze

Komentarze