Hejt na córkę Agaty Mróz. Zarzucają jej, że przez nią zmarła mama.

13-letnia Liliana Olszewska nie pamięta swojej mamy. Doskonała siatkarka zmarła, gdy dziewczynka miała zaledwie dwa miesiące. Teraz nastolatka mierzy się z podłym hejtem, który jest wymierzony w jej stronę.

Mama Agata

Agata Mróz wyła wybitnym sportowcem. Kibice ją uwielbiali. Reprezentowała Polskę i była dwukrotną mistrzynią Europy. Zaczęła chorować w wieku 17 lat. Jednak mimo swojej choroby była doskonałą siatkarką. Oprócz tego był ciepłym , serdecznym człowiekiem. We wspomnieniach bliskich i przyjaciół jest osobą pogodną, która roztaczała wokół siebie pozytywną energię.

Prawdziwa miłość

W Agacie Mróz zakochał się Jacek Olszewski. Para wzięła ślub w 2007 roku. Gdy u Agaty zdiagnozowano białaczkę, ta postanowiła przerwać karierę sportową. Postanowiła walczyć o zdrowie i zycie. Informacja z kwalifikacją do przeszczepu zbiegła się z drugą wspaniałą wiadomością. Agata Mróz była w ciąży. Wybrała córeczką a nie dalsze leczenie. Niektórzy lekarze sugerowali jej usunięcie ciąży. Jednak Agata była nieugięta.

Narodziny Liliany

Mąż Agaty, Jacek Olszewski w rozmowie w „Dzień dobry TVN” powiedział, że jego żona bez wahania drugi raz zrobiłaby to samo. Wybrałaby dziecko. Liliana urodziła się w kwietniu 2008 roku. W maju jej mama przeszła przeszczep szpiku. Zmarła 4 czerwca 2008 roku.

Pamięć o mamie

Liliana Olszewska ma 13 lat. Pogodziła się już z tym, że jej mama odeszła. Jednak nienawistne komentarze internautów bardzo ją bolały. Dopiero teraz, powoli radzi sobie z nienawiścią, której doświadczała. Hejterzy pisali, że przez narodziny córeczki, Agata Mróz zmarła. Liliana bardzo to przeżywała, jednak zawsze jej bliscy i przyjaciele tłumaczyli, że to nieprawda. To nie stało się przez dziewczynkę. To tylko nienawiść hejterów. A Liliana pojawiła się na świecie z miłości.

Idzie w ślady mamy

Liliana Olszewska odziedziczyła talent do siatkówki. Od dwóch lat gra w jednym ze stołecznym klubów sportowych. Ponoć styl gry ma podobny do swojej mamy.

źródło: dziendobry.tvn.pl

zdjęcie: Agata Mróz/Facebook

Komentarze

Komentarze