Ich HISTORIA to scenariusz na film. Ostatnia CIĄŻA była wielkim ZASKOCZENIEM

Rodzina Waldrop jest wyjątkowa. Dlaczego? Liczy 11 osób — dwoje rodziców i 9 dzieci. Chociaż państwo Waldrop przez wiele lat starali się bezskutecznie o pociechę, los ich zaskoczył. Podwójnie.

Trojaczki
Courtney i Eric doczekali się trzech synów. Kiedy kobieta po raz pierwszy zaszła w upragnioną ciążę, okazało się, że spodziewa się bliźniaków. Na świat po 9 miesiącach przyszli trzej chłopcy.

Para zdecydowała się na kolejną próbę powiększenia rodziny. Była ona długotrwała i bolesna. Skorzystali ze specjalnej terapii. Courtney kilka razy poroniła. Oboje bardzo to przeżyli.

Sześcioraczki
W końcu jednak im się udało. Sukces zawdzięczają swojej wytrwałości i pomocy ze strony lekarzy. Okazało się, że Courtney spodziewa się sześcioraczków!

Chociaż dzieci przyszły na świat zdrowe, to przez pewien czas musiały pozostać pod obserwacją lekarzy. Teraz przebywają w domu, jednak wymagają podłączenia do specjalistycznej aparatury.

Pull back of the final image prior to final edit- it took a total of two hours to remove all feeding tubes and make it look as natural as possible.

Gepostet von Ashley Sargent Photography, LLC am Donnerstag, 22. Februar 2018

Rodzice zdecydowali się na sesję fotograficzną z udziałem sześcioraczków. Zadania podjęła się Ashley Sargent — fotograf dziecięcy.

Gepostet von Ashley Sargent Photography, LLC am Donnerstag, 1. März 2018

Czyż nie są urocze?

Zobacz też: Wiele razy PORONIŁA, ale się nie poddała. Urodziła SZEŚCIORACZKI

Źródło: huffingtonpost.ca
Źródło zdjęć: Facebook

Komentarze

Komentarze