HIT sieci! Zenon Martyniuk uczy JAK MYĆ RĘCE! (WIDEO)

Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) ogłosiła kilka dni temu światową pandemię koronawirusa. Jak dotąd zanotowano 140 044 tys. zakażeń tym wirusem, z czego 5123 osób zmarło…

Mimo iż nikt do końca nie wie, jak można uchronić się przed koronawirusem, na pewno nie zaszkodzi unikanie dużych skupisk ludzi i częste mycie rąk. Wie o tym doskonale Beata Kozidrak, która wykorzystała swoją piosenkę „Biała Armia” do nagrania instruktażu wyjaśniającego, jak należy prawidłowo wykonywać mycie rąk.

Wokalistka Bajmu opublikowała na Instagramie krótki filmik. Widzimy na nim, jak śpiewa „Białą armię”, myjąc przy tym dłonie.

„Polki i Polacy do dzieła, będziemy najczystszym narodem świata. Tylko higiena nas uratuje! Uwielbiam Was za kreatywność. Teraz ja czekam na Wasze filmy. Wybierajcie piosenki z mojego repertuaru do woli” – dodała w opisie do nagrania, zachęcając jednocześnie do używania hashtaga #30SekundDlaZdrowia.

Czytaj też: „Król sceny disco polo” ma KORONAWIRUSA? Trafił do izolatki!

https://www.instagram.com/p/B9kNrC5DZk1/

Pora na Zenka

W jej ślady poszedł teraz Zenek Martyniuk, który także przyłączył się do akcji. Gwiazdor disco polo postanowił nagrać specjalny filmik, w którym wyjaśnia, jak należy dbać o higienę, żeby nie zarazić się koronawirusem.

Artysta nagrał filmik, podczas którego śpiewa kultową już piosenkę „Mydełko Fa”.

„Moi drodzy, pokażę Państwu, jak sobie odliczyć 30 sekund, żeby dokładnie umyć ręce. Mój kolega z kapeli Waldek, mówi, że, trzeba sobie dokładnie umyć sobie każdy paluszek” – powiedział Zenek.

Wideo ukazuje, jak Martyniuk odkręca łokciem kran i dokładnie myje dłonie, a na koniec używa żelu antybakteryjnego.

Będziecie brali z niego przykład?

Czytaj też: Polska szkoła bagatelizuje KORONAWIRUSA? Dzieci pojechały na wycieczkę aż do…

https://www.facebook.com/telewizja.polotv/videos/206874210533045/

Źródło: Facebook

Zdjęcie: Unsplash

 

Komentarze

Komentarze