Horoskop ŁÓŻKOWY na 2021 rok! Sprawdź, czy w twoim życiu będzie GORĄCO!

Przed nami 2021 rok. Dla części z nas będzie to rok łóżkowych podbojów. Dla innych – czas posuchy! Co cię czeka? Sprawdź już teraz! Ten autorski horoskop dzieckoifigura.pl może cię zaskoczyć!

Baran (21 marca – 19 kwietnia)

To będzie upalny rok! Twoje życie łóżkowe będzie w rozkwicie! W twojej sypialni będzie gorąco jak w hutniczym piecu! Nie będziesz musiał wiele robić, żeby osiągnąć satysfakcję. Masz nieziemskie szczęście! Ten rok zapewni ci mnóstwo niezwykłych doznań.

Zobacz także: Sylwia Szostak chwali się figurą! TAKIEGO ciała zazdrości jej KAŻDY!

Byk (20 kwietnia – 20 maja)

Ogień! To będzie hasło przewodnie tego roku! Po prostu oszalejesz z rozkoszy! Poznasz nowe pozycje i nowe… przyjemności! Zazdrościmy! Twoje łóżko będzie stolicą namiętności!

Bliźnięta (21 maja – 20 czerwca)

Wow! Co to będzie za rok! Chyba w ogóle nie wyjdziesz z łóżka! Twoje zmysły oszaleją! To będzie czas miłosnych podbojów i motyli w brzuchu. Nie odpoczniesz ani przez minutę! Zapowiada się nie tylko intensywnie, ale też ciekawie!

Rak (21 czerwca – 22 lipca)

Nic nowego. W twojej sypialni będzie jak zwykle. Czy to dobrze? Niekoniecznie. Łóżko nie znosi nudy, a ta niestety zapanuje w twoim życiu intymnym. Może 2022 rok będzie lepszy? Czas pokaże.

Lew (23 lipca – 22 sierpnia)

Niestety, to będzie słaby czas. W twojej sypialni raczej będzie wiało chłodem, ale nie przejmuj się! Pod koniec roku możliwa poprawa. Może za sprawą nowego partnera, a może z powodu innych zmian w twoim życiu, do twojej sypialni powróci ogień!

Panna (23 sierpnia – 22 września)

Ale upał! Czasami będziesz miał dość! W łóżku przez cały tydzień? Kto to wytrzyma? Ty dasz radę! Odpoczywaj, gdy będziesz mógł. Siły będą niezbędne. Warto też pomyśleć o ćwiczeniach. Inaczej szybko odpadniesz z tego biegu!

Fot. Pixabay

Waga (23 września – 22 października)

To będzie huśtawka. Czasem odlecisz do raju, a czasem po prostu uschniesz z pragnienia. Musisz przygotować się na rozkosz, która będzie ci dawkowana rzadko, ale gdy już przyjdzie, przeniesiesz się do innego świata!

Skorpion (23 października – 21 listopada)

Musisz posprzątać w sypialni! Są tu kurz i pajęczyny! Samo się nie zrobi! Jeśli nie zmienisz czegoś sam, to ten rok będzie suchy, ale jeśli zrobisz pierwszy krok, możesz liczyć na wodospad wilgoci i przyjemności!

Strzelec (22 listopada – 21 grudnia)

To nie będzie dobry czas. Niby będziesz czerpał przyjemność, ale będzie stłumiona. Dlaczego? Masz za dużo problemów i stresów, więc łóżko będzie ostatnią rzeczą, o której pomyślisz. Może warto przewartościować swoje życie?

Koziorożec (22 grudnia – 19 stycznia)

Zima! Niestety, w twoim łóżku zagości chłód. Będzie wiało i nie ma szans na poprawę. Nie martw się jednak. Możesz wykorzystać ten czas na coś innego. Może poczytaj Kamasutrę? Przyda się na przyszłość.

Wodnik (20 stycznia – 18 lutego)

Tym razem będzie mokro! A ty, wodniku przecież uwielbiasz wodę! A gdzie jest wilgotno, tam jest przyjemnie! Spożytkuj ten czas, bo może się już nie powtórzyć! Ten rok będzie najbardziej gorący w twoim życiu!

Ryby (19 lutego – 20 marca)

Tym razem niewiele wyrośnie! To będzie czas lichych plonów. Mało zasiejesz i niewiele zbierzesz. Ale nie przejmuj się! Po nocy zawsze przychodzi dzień, więc 2022 rok na pewno będzie bardziej obfity w doznania!

Zobacz także: Ci celebryci rozbawiali nas swoimi wpadkami cały rok! CZAS NA PODSUMOWANIE ŻENUJĄCYCH WPADEK GWIAZD!

Fot. Pixabay

Komentarze

Komentarze