Horror w KUCHNI! To co ZNALAZŁA W JEDZENIU, przyprawiło ją o dreszcze…

Akasha Macey, pochodząca z Australii jakiś czas temu przeżyła chwilę grozy przygotowując posiłek dla rodziny. Okazało się, że w bazylii, która miała posłużyć jako jeden ze składników kolacji- czaił się jadowity pająk.

Akasha Macey postanowiła wrzucić zdjęcie na facebookową grupę The Healthy Mummy, podpisała je następującymi słowami. „Przygotowywałam kolację i sięgnęłam po bazylię, gdy dostrzegłam czerwony odwłok i po prostu krzyknęłam”.

Spanikowana kobieta od razu zadzwoniła do męża, by pomógł jej w tej trudnej sytuacji. Okazało się również, że pająk znajdujący się w liściach bazylii zdążył stworzyć okazałą pajęczynę.

Nieproszony gość należał do grupy pająków jadowitych Latrodectus hasselti. Gatunek ten jest bardzo niebezpieczny, porównywany do innego gatunku Latrodectus mactans– inaczej czarnej wdowy. Występuje w takich rejonach jak Australia, Azja Południowa i Południowo-Wschodnia, bardzo rzadko również w Nowej Zelandii. Jego jad zawiera neurotoksyny. Ukąszenie pająka może stanowić zagrożenie zdrowia lub życia dla człowieka.

Publikujemy zdjęcie, które Akasha wstawiła na portal The Healthy Mummy.

jadowity pająk w bazylii, bazylia, Latrodectus hasselti

Zobacz też: ZNALAZŁ w paczce ryżu COŚ OBRZYDLIWEGO! Jego żona nie mogła przestać WYMIOTOWAĆ

Źródło: Facebook @ The Healthy Mummy

Źródło zdjęcia: Facebook @ The Healthy Mummy, pixabay.com

Komentarze

Komentarze