Ida Nowakowska będzie miała DRUGIE DZIECKO?! Ujawnia swoje plany!

Ida Nowakowska niedawno powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Jest mamą kilkumiesięcznego synka. Doskonale łączy obowiązki rodzicielskie z tymi zawodowymi. Zdradza też swoje plany macierzyńskie.

Spełniona mama

Ida Nowakowska chętnie opowiada o swoim synki i o tym jak ona czuje się w nowej, odpowiedzialnej roli. Gwiazda TVP ujawnia, że jej synek przesypia całe noce i daje chwile wytchnienia swoim rodzicom. W opiece nad malcem Nowakowskiej pomaga jej mama. Babcia jest nieoceniona. Celebrytka zdradza, że swojego synka stara się ze sobą wszędzie zabierać. Ida Nowakowska powiedziała w rozmowie z Plotkiem:

On ze mną jest po prostu wszędzie. Tak też chcę go wychowywać. Ja byłam też tak wychowywana. Dla mnie to normalne. Moi rodzice wszędzie mnie brali ze sobą. Poznawałam w ten sposób świat i bardzo jestem wdzięczna za to, że moja mama może poświęcać swój czas i pomagać nam. Jest nowoczesną babcią aktywną zawodowo.

Źrodło: Instagram/Ida Nowakowska

Plany macierzyńskie

Gwiazda TVP ujawniła soje plany macierzyńskie. Ida Nowakowska chciałaby jeszcze powiększyć swoją rodzinę. Powiedziała w rozmowie z Plotkiem:

Bardzo bym chciała, żeby syn miał rodzeństwo, ale wszystko w swoim czasie. Podchodzimy do tego na luzie i zobaczymy jak to się wszystko ułoży.

Dalej celebrytka wyjaśniała:

Bardzo byśmy chcieli, jednak teraz chciałabym całą moją atencję, całą miłość oddać mojemu małemu synkowi.

Jeśli Ida Nowakowska doczeka się drugiej pociechy to z pewnością będzie mogła liczyć nadal na swoją mamę. Ta jest bardzo pomocna w opiece nad synkiem. Taka babcia to bezcenny skarb.

Instagram: Ida Nowakowska

Źródło: Plotek

Zdjęcia: Instagram/Ida Nowakowska

Komentarze

Komentarze