Ida Nowakowska OCHRZCIŁA SYNKA! Ujawniła imię chłopca!

Ida Nowakowska kilka tygodni temu ochrzciła swojego synka. Gwiazda TVP zdradza szczegóły uroczystości i ujawnia, jakie imię nosi jej synek. Ma ono symboliczne znaczenie.

Ważna uroczystość

Do tej pory Ida Nowakowska nie chciała zdradzić szczegółów odnośnie tego, jak nazwała swojego synka. Powiedziała tylko, że: imię jest „międzynarodowe”. Imię miała ujawnić po chrzcinach synka. Teraz okazuje się, że uroczystość miała miejsce już kilka tygodni temu. Ceremonia odbyła się w warszawskim kościele Św. Krzyża. Celebrytka i jej mąż spędzili ten czas w gronie najbliższych osób.

Źrodło: Instagram/Ida Nowakowska

Imię synka

Ida Nowakowska ujawniła, że jej syn ma na imię  Maksymilian Marek. Nowakowska powiedziała:

Dla nas to Max Marek.

Te imiona mają szczególne znaczenie dla celebrytki. Nowakowska synka nazwała na cześć św. Maksymiliana Kolbego, który dla gwiazdy TVP jest wzorem. Natomiast imię Marek jest hołdem dla ojca Nowakowskiej. W rozmowie z Party, Ida Nowakowska powiedziała, że wybór imienia nie był łatwym zadaniem, ale w końcu się udało wybrać odpowiednie imiona dla dziecka. Gwiazda powiedziała:

Wybraliśmy takie, które dobrze będzie brzmiało w Polsce i w Stanach Zjednoczonych i będzie miał ważnego świętego patrona.

W uroczystości chrztu brały udział rodziny Nowakowskiej z Polskiej oraz ze Stanów Zjednoczonych.

Źródło: Party

Zdjęcia: Facebook/Ida Nowakowska

Instagram/Ida Nowakowska

Komentarze

Komentarze