Ida Nowakowska pokazała FILMIK Z PORODÓWKI! Jeden szczegół ZSZOKOWAŁ jej fanów!

Ida Nowakowska, to celebrytka, która wpisała się w tegoroczny nurt baby boom w show biznesie. Prezenterka bowiem niedawno urodziła, o czym nie zapomniała pochwalić się swoim fanom. Godne pochwały jest również to, że mimo zaawansowanej ciąży Ida nadal prowadziła program śniadaniowy „Pytanie na śniadanie” w TVP 2.

O porodzie poinformowała na Instagramie, gdzie zamieściła wzruszający filmik, prezentujący m.in. młodego ojca i nowo narodzonego syna. Post opatrzyła długim komentarzem:

Wykapany Tata
Like Father, like Son

Nawet punktualność nasz synek odziedziczył po tacie.
Przyszedł na świat siłami natury dokładnie 7go maja,
jak wskazywał termin porodu. 🤍
Prawie 4 kg szczęścia…

Jakby to ująć… o godz. 1:04 mój swiat obrócił się do góry nogami.

A tutaj chwilka po porodzie… Jack nie mógł się rozstać ze swoim przyjacielem…

Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że tancerka do szpitala trafiła w pełnym makijażu, co w przypadku wizyty na porodówce jest nieco dziwne. Bowiem zaleca się, aby na tak ważny, a zarazem trudny moment zmyć makijaż, gdyż jest duże ryzyko, że zostanie on rozmazany. Na swoje usprawiedliwienie ma jednak to, że do szpitala trafiła tuż po nagraniu do „Pytania na śniadanie”. Jak sama poinformowała na portalu społecznościowym:

Mam rzęsy z wczoraj, bo właśnie po „Pytaniu na Śniadanie” zaczęły mi się skurcze. Śmialiśmy się, że tak będzie i tak było, ale wszystko się dobrze skończyło.

My takie usprawiedliwienie przyjmujemy. Mamie oraz nowo narodzonemu maluszkowi życzymy wszystkiego co najlepsze. Przede wszystkim dużo zdrowia. Mamy nadzieję, że mimo zapracowania i zabiegania znajdzie czas dla dziecka, gdyż to w obecnym momencie wydaje się być najważniejsze.

Źródło: Instagram/Ida Nowakowska

Źrodło: Instagram/Ida Nowakowska

 

Komentarze

Komentarze