Ida Nowakowska ZROBIŁA TO tydzień po porodzie! „Nie wiedziałam, że to jest możliwe!”

Ida Nowakowska jest świeżo upieczoną mamą. Ostatnimi czasy zastanawiano się, czy kobieta pojawi się w ostatnim odcinku programu ”Dance Dance Dance”. Okazało się, że… TAK! Jak wygląda?

Ida Nowakowska to tancerka, która od kilku lat robi karierę jako juror programu w stacji TVP. W ubiegłą sobotę odbył się finał ”DACE DANCE DANCE”. Pierwsze miejsce zajęły Roksana Węgiel i Oliwia Górniak.

Instagram: Ida Nowakowska

To właśnie odcinek finałowy budził ogromne zainteresowanie. Nie tylko za sprawą werdyktu, ale przede wszystkim
z powodu Idy. Kobieta od tygodnia jest mamą, swojego pierwszego synka. Z tego powodu niewiadomą było, czy Nowakowska pojawi się w finale. Celebrytka mimo to, stawiła się na nagraniach! Kobiecie najwyraźniej podobało się zainteresowanie jakie wzbudzała. Miała na sobie białe spodnie i jaskrawy żakiet o niebanalnym kroju. Jednak zaraz po programie kobieta szybko uciekła do domu :

Czuję się niesamowicie, najlepsza rola w moim życiu. Stresik dzisiaj mam, bo z babcią i z mężem jest pierwszy raz nasz synek, więc ja już właśnie do niego lecę, bo tak się za nim stęskniłam. Nie wiedziałam, że to jest możliwe, że można tak za kimś tęsknić, lecę! – powiedziała w rozmowie z Aleksandrem Sikorą.

Co sądzicie, macierzyństwo jej służy?

Instagram: Ida Nowakowska
Instagram: Ida Nowakowska

 

Źródło: Pudelek
Zdjęcia: Instagram/ Ida Nowakowska

Komentarze

Komentarze