Ile Barbara Kurdej-Szatan zarobiła na małym Henryku? Powalająca kwota!

Barbara Kurdej-Szatan została niedawno po raz drugi mamą. Aktorka urodziła synka – Henryka. Od momentu narodzin dziecka, gwiazda jest wręcz zasypywana kolejnymi kontraktami reklamowymi. Ile zainkasowała jak dotąd na dziecku?

Gwiazda reklam i kampanii

Mimo pandemii koronawirusa i zastoju na planach filmowych, Barbara Kurdej-Szatan znalazła sposób, by dorzucić „kilka groszy” do swojego domowego budżetu. Jeden z tabloidów dotarł do informacji, które podają, jakie kwoty aktorka otrzymuje na Instagramie od reklamodawców.

Bez wychodzenia z domu, gwiazda zarabia na swoim koncie (które obserwuje ponad 1,3 miliona fanów!), nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych za jeden sponsorowany post! Teraz, kiedy została po raz drugi mamą, wzbudza jeszcze większe zainteresowanie reklamodawców, a na jej profilu coraz częściej pojawiają się posty z produktami dla dzieci.

Czytaj też: Kurdej-Szatan wyznała prawdę o Królikowskim! Niewielu wiedziało, że…

Od narodzin małego Henryczka, Basia promowała już na swoim Instagramie wiele produktów dla najmłodszych –  wózki, ubranka dla niemowląt czy nosidełka.

Ile na tym zarobiła?

Jak podlicza „Super Express”, za jeden sponsorowany post aktorka inkasuje nawet 50 tys. zł. Jeśli by zebrać „do kupy” wszystkie reklamy, w których wzięła udział Basia, łatwo wyliczyć, że w miesiąc zarobiła ona aż 200 tys. zł.

Chcielibyście tak zarabiać nie wychodząc z domu?

Źródło: Super Express, Pomponik

Zdjęcie: Instagram

Komentarze

Komentarze