Internauci nie przebierali w słowach! „Wygląda jakby jej MUCHA NA TWARZ nasr….”

Agnieszka Sienkiewicz to polska aktorka, którą znamy z takich produkcji jak M jak Miłość, Ojciec Mateusz, Przyjaciółki czy Prosto w serce. Mimo ogromnego talentu i niebanalnej urody, aktorka również musiała zmierzyć się z internetowym hejtem. Postanowiła opowiedzieć o tym we wpisie, który zamieściła jakiś czas temu na swoim profilu w mediach społecznościowych.

„Pamiętam, jak przeczytałam jeden z pierwszych komentarzy w internecie na swój temat. Brzmiał „ma tyle tych pieprzyków, że wygląda jakby jej mucha na twarz nasra…”. Następnego dnia byłam u dermatologa pytając, jak mogę się pozbyć pieprzyków i czy zostaną blizny” – napisała Agnieszka.

Postanowiła również poruszyć temat retuszowania zdjęć.

„Dziś dostałam zdjęcia z sesji do autoryzacji, na żadnym ani jednego pieprzyka i wiecie co, kazałam wszystkie przywrócić. Nie żebym jakoś szczególnie je pokochała, ale są ze mną całe życie i chyba się przyzwyczaiłam”- dodała na koniec aktorka.

Hejt to zjawisko bardzo krzywdzące, które dotyka również celebrytów, piosenkarzy czy aktorów. Osoba hejtowana poddawana jest krytyce i niemiłym, komentarzom. Hejterzy nie przebierają w słowach! Wielokrotnie używają również wulgaryzmów, porównań, agresywnych docinek w Internecie.

Zobacz też: Dlaczego KOBIETY parzą KAWĘ?! Aktorka Agnieszka SIENKIEWICZ w OSTRYCH słowach mówi o…

Źródło: Instagram @agnieszka_sienkiewicz_official

Źródło zdjęcia: Instagram @agnieszka_sienkiewicz_official

Komentarze

Komentarze