Internautka pokazała NAJSZYBSZY SPOSÓB OBIERANIA CZOSNKU! Znaliście go?

Jak dowiedli naukowcy, żadne inne warzywo nie ma tak silnych właściwości antyrakowych. Znajdujące się w czosnku związki chemiczne są w stanie pohamować rozwój niektórych nowotworów związanych z układem pokarmowym człowieka. Najsilniej przeciwdziała chorobie nowotworowej jelit. Jakiś czas temu jedna z użytkowniczek Twittera postanowiła pokazać na nagraniu najszybszy sposób obierania czosnku. Znaliście go wcześniej?

Warto włączyć czosnek do swojej codziennej diety. Już nasi przodkowie wiedzieli, że jest on naturalnym antybiotykiem, który potrafi przeciwdziałać rozwojowi bakterii. W czosnku znajdziemy ogromne ilości leczniczych składników. Czosnek zawiera między innymi związki flawonoidowe, aminokwasy, saponiny, cukry, związki śluzowe, różnorakie witaminy typu C, B1, B2, PP, prowitamina A, liczne sole mineralne (potasu, wapnia, magnezu) czy rzadkie mikroelementy m.in. kobalt, chrom i nikiel.

Valentina Pestilene, która podzieliła się niezawodną metodą obierania czosnku napisała w swoim poście, że gotuje dużo koreańskich potraw. Musi dodawać do nich spore ilości czosnku, dlatego wreszcie udało jej się opracować najszybszy sposób obierania go.

Koniecznie obejrzyjcie nagranie!

https://twitter.com/i/status/1140437217619390465

Źródło: Twitter Valentiny

Źródło zdjęcia: Pixabay

Zobacz też: Półtoraroczny Antoś wylał na siebie wrzątek! LEKARZ PIERWSZEGO KONTAKTU ZBAGATELIZOWAŁ SPRAWĘ?

 

 

Komentarze

Komentarze