Iwona Pavlovic o zawieszeniu „Tańca z gwiazdami”: „APELUJĘ do wszystkich, żebyśmy…”

W piątkowym odcinku „Tańca z gwiazdami” doszło do szokującej i bezprecedensowej sytuacji. Pod koniec programu Krzysztof Ibisz przekazał uczestnikom informację o…

Życie w cieniu koronawirusa

Szalejący na całym świecie koronawirus, sparaliżował jak dotąd wiele branż. Wstrzymał pracę lotnisk, szkół, kin, muzeów i wielu innych miejsc. Miał też wpływ na pracę artystów, trasy koncertowe, a nawet przedsięwzięcia telewizyjne. W piątkowym odcinku „Tańca z gwiazdami” doszło do szokującej i bezprecedensowej sytuacji, jakiej nigdy wcześniej nie było. Pod koniec programu Krzysztof Ibisz przekazał uczestnikom informację o zawieszeniu produkcji jedenastej edycji show i przesunięciu jej na wrzesień.

Czytaj też: Martyna Wojciechowska o koronawirusie: „Większym zagrożeniem są…”

tańca
Pixabay

Jaka była reakcja uczestników?

Wszyscy uczestnicy show byli bardzo zaskoczeni tym, co się stało. Julia Wieniawa, która jest wielką faworytką programu, nie ukrywa, że jest w szoku po tym, jak ogłoszono tymczasowe zakończenie show.

„Decyzja zaskoczyła wszystkich, nawet prowadzących. Została podjęta w trakcie programu. I bardzo słusznie. Zdrowie i bezpieczeństwo jest najważniejsze. Mam nadzieję, że nasza postawa pokaże, że sytuacja jest poważna i ludzie, którzy bagatelizowali ten problem, zostaną w domu” – mówi w rozmowie z Plotkiem Julia.

Czytaj też: Podstawowe różnice między koronawirusem a grypą! Zwróć uwagę na…

tańca
IG

Co na to jurorka show – Iwona Pavlovic?

Bardzo przeżyłam wczorajszy dzień, ale oczywiście to bardzo słuszna decyzja stacji. Przyjęliśmy tę decyzję z wielką pokorą. Najważniejsze teraz dla wszystkich jest nasze zdrowie i fakt, żeby nie narażać nikogo na zagrożenie. Pamiętajmy, że realizacja odcinka „Tańca z gwiazdami” to przyjazd do Warszawy wielu osób z innych miast, nie tylko z Polski. Dlatego apeluję do wszystkich, żebyśmy najbliższe dwa, trzy tygodnie nie wychodzili z domów!” – powiedziała „Faktowi” Iwona Pavlovic.

Co zamierza robić w wolnym czasie?

Ja osobiście planuję teraz nadrobić wszystkie książki, które do tej pory odkładam na później. Korzystajmy z faktu, że teraz możemy się zrelaksować, w codziennym życiu mamy na to tak mało czasu!” – mówi Pavlovic.

Żałujecie, że koronawirus spowodował przesunięcie programu na jesień?

Czytaj też: Nie bój się koronawirusa! Zrób SAMA naturalny żel antybakteryjny!

tańca
IG

Źródło: Fakt

Zdjęcia: Instagram, Pixabay

Komentarze

Komentarze