Iwona Węgrowska spędziła urodziny W DUBAJU! Impreza kosztowała FORTUNĘ! MAMY fotki!

Iwona Węgrowska, to 39-letnia piosenkarka i była wokalistka zespołu Abracadabra. Jest znana przede wszystkim z udziału w programie Bar. Od tego momentu celebrytka stała się rozpoznawalna. Popularność widać jej nie przeszkadza, bowiem chętnie wrzuca do sieci zdjęcia, co jeszcze bardziej napędza fanów.

Ostatnio na jej profilu społecznościowym możemy podziwiać kilka nowych ujęć. Zdjęcia są egzotyczne, bowiem Węgrowska wraz z partnerem wybrała się do Dubaju. Wyjazd z kolei był prezentem dla artystki z okazji jej 39. urodzin, które obchodzi w poniedziałek.

Wokalistka nie kryła zaskoczenia, swoją wypowiedź dotycząca wyjazdu zamieściła na Instagramie:

Totalne szaleństwo ! Niespodzianka urodzinowa Dubai🤗.
Moje kochanie zwariowało 🙉🙉🙉🙉🙉🙉 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️! Zaraz Wam pokaże hotel i widok z naszej sypialni 💪🏻❤️. Nie mogę w to uwierzyć , że jestem poraz pierwszy w Dubaju💪🏻🙈🙉🤗❤️ i to jeszcze w najdroższym hotelu 😎💪🏻❤️. W poniedziałek otwierajcie szampana i napijcie się za moje zdrowie 🤪!
A dla moich wiernych słuchaczy niespodzianka ! Już niebawem moja najnowsza piosenka 🤪😎💪🏻😊.

Węgrowska w poście zapowiedziała, że pokaże również hotel, co uczyniła w instastories.

Nie obyło się jednak bez uszczypliwości fanów w komentarzach:

A jakie ma to znaczenie czy hotel dla normalnych kowalskich czy dla bogaczy wiadomo że na tym zarabiają na luksusach ale czy to jest teraz wyznacznikiem życia 😮😮😮😮

My jesteśmy zauroczeni Iwoną i widokami, jakie nam zaserwowała w sieci. Cieszymy się, że chociaż ona może wypoczywać w wysokiej temperaturze. My czekamy na wakacje i polskie morze.

A wam jak podoba się Iwona na wakacjach? Prawda, że kwitnie? Nie wiemy czy to za sprawą klimatu czy miłości. Pewnie jednego i drugiego.

Źródło: Instagram/ Iwona Węgrowska

 

 

Źródło: Instagram/ Iwona Węgrowska

 

Źródło: Instagram/ Iwona Węgrowska
Źródło: Instagram/ Iwona Węgrowska
Źródło: Instagram/ Iwona Węgrowska

Komentarze

Komentarze