Iza z „Królowych życia” pokazała za dużo! Zobacz!

Iza Macudzińska-Borowiak, właścicielka marki justunique i celebrytka z programu „Królowe życie” prowadzi bardzo barwne życie. Mogliśmy się o tym przekonać ze wspomnianego programu, ale również z Instagrama, na którym jest bardzo aktywna.

Iza wraz z mężem Patrykiem Borowiakiem i córką Elizą żyją na bardzo wysokim poziomie. Potwierdzają ten fakt: piękne mieszkanie, samochód oraz egzotyczne podróże. W ostatnim czasie również w taką się wybrali. Dzięki instastories celebrytki mogliśmy wręcz uczestniczyć w przygotowaniach, locie, a teraz w życiu hotelowym. Z portalu społecznościowego mogliśmy się m.in. dowiedzieć o międzylądowaniu w Dubaju czy w jakim hotelu się zatrzymali.

Jak wywnioskowaliśmy małżeństwo zatrzymało się w 5- gwazdkowym hotelu Oblu Select Sangeli na Malediwach. Iza raczy nas nie tylko pięknem hotelu, pięknem przyrody, ale też innymi przymiotami. Celebrytka bowiem chętnie pozuje do zdjęć, a robi to często w samym bikini. Na ostatnim zdjęciu dodanym na Instagramie w sobotni ranek Iza  pręży się w niebieskim stroju kąpielowym. Nie byłoby w tym nic dziwnego, jednak wydaje się, że celebrytka tak pozuje, aby uwydatnić zgrabny tyłek. Uwadze obserwujących nie uszedł fakt, że wygląda na nienaturalnie duży.  Pod dodanym postem można było przeczytać komentarze:

a ja cały czas myślałam, że ta pupa jest naturalna

z daleka widać, że zrobiona i była stopniowo powiększana. Wystarczy pokazać foto chirurgowi. Klon Kardashian

niestety nie jest naturalna ani pupa ani biust

My nie potrafimy ocenić tego czy „pupa” Izy była robiona. To co nam rzuca się w oczy jest to, że to niezwykle piękna kobieta, która potrafi wyeksponować swoją urodę. Bez względu na wszystko jesteśmy fanami jej urody.

Źródło: https:// www. instagram.com/justuniquebyisabel/?hl=pl

https:/ /www.i nstagram.com/justuniquebyisabel/?hl=pl

 

Komentarze

Komentarze