Dziecko i Figura

Ciąża

Izabela Janachowska JEST W CIĄŻY? Wrzuciła UROCZE ZDJĘCIE na Instagram

Izabela Janachowska to polska ekspertka ślubna, tancerka w tańcach latynoamerykańskich oraz osobowość telewizyjna. Prowadzi programy o tematyce ślubnej, m.in. „I nie opuszczę cię aż do ślubu”, „Ślub marzeń” oraz „Panny młode ponad miarę”. Od 2014 roku jest żoną przedsiębiorcy Krzysztofa Jabłońskiego.

W swoim ostatnim wpisie na Instagramie Izabela Janachowska obwieściła, że spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Zrobiła to w dosyć oryginalny sposób! Zamieszczone przez nią zdjęcie przedstawia ją i męża Krzysztofa, trzymających duże srebrne balony w kształcie liter, które tworzą słowo”baby”- z angielskiego „dziecko”.

Jesteśmy najszczęśliwsi na świecie, że sami możemy podzielić się z Wami radością która nas przepełnia już od kilku miesięcy Wiosna tego roku, dokładnie w 7 rocznice naszej miłości przyjdzie na świat wymarzone i tak wyczekane przez nas maleństwo! Szalejemy z ekscytacji i nie możemy się tych nowych wyzwań i ogromu miłości doczekać! Trzymajcie kciuki za naszą 3 #announcement #parentstobe #newchapter #overwhelmed #joy #happiness #love #babyontheway- napisała w mediach społecznościowych celebrytka.

Fani Izabeli Janachowskiej bardzo ucieszyli się na wieść, że zostanie ona mamą. Pogratulowali jej w komentarzach pod zdjęciem.

„Uwielbiam Panią, serdecznie gratuluję”, „Cudowna nowina Dziecko to największy skarb. Życzę dużo zdrowia”, „Gratulacje i powodzenia w nowej, najwspanialszej roli”- pisali zachwyceni obserwujący.

Izabela Janachowska, celebrytka w ciąży, Instagram

Zobacz też: Żebrowska rozbawiła fanów TYM ZDJĘCIEM! Musisz je zobaczyć [FOTO]

Źródło: Instagram @izabelajanachowska

Źródło zdjęcia: Instagram @izabelajanachowska

 

  
Wyżej