Izabela Janachowska zdradziła fanom JAKIE IMIĘ WYBRAŁA DLA SYNKA!

Izabela Janachowska to polska ekspertka ślubna, tancerka w tańcach latynoamerykańskich oraz osobowość telewizyjna. Prowadzi programy o tematyce ślubnej, m.in. „I nie opuszczę cię aż do ślubu”, „Ślub marzeń” oraz „Panny młode ponad miarę”.

Na początku maja Izabela Janachowska urodziła swoje pierwsze dziecko. Planerka ślubna nie ukrywała swojej ogromnej radości. Za pośrednictwem mediów społecznościowych podzieliła się z fanami swoimi odczuciami w związku z pojawieniem się na świecie synka.

To naprawdę niesamowite uczucie móc zobaczyć Go po tylu miesiącach oczekiwania 🤗 Ta Kruszynka wniosła do naszego życia tyle szczęścia, ze nie jesteśmy w stanie tego wyrazić słowami 💙 10 maja 2019 to teraz najważniejsza data w naszym życiu 🍼  – napisała Izabela Janachowska.

Imię dziecka Izy nadal owiane było tajemnicą. Wczoraj świętowaliśmy Dzień Dziecka – dla Janachowskiej i jej męża Krzysztofa Jabłońskiego to była wyjątkowa chwila. Ekspertka od ślubów umieściła w sieci wzruszający wpis ze zdjęciem. Postanowiła rozwiać wątpliwości swoich obserwujących i zdradzić jakie imię nosi jej synek.

Nasze najmniejsze Największe Szczęście… Christopher Alexander…
Cudownego pierwszego Dnia Dziecka synku 💙 #childrensday #familyfirst#happiness – napisała w Instagramowym poście Izabela Janachowska.

Trzeba przyznać, że brzmi bardzo nietypowo i oryginalnie! A wam jak podoba się imię synka pani Izabeli?

Źródło: Instagram

Zdjęcie: Instagram

Zobacz też: BABY SHOWER- jak zorganizować IDEALNE PRZYJĘCIE? Oto garść porad od IZABELI JANACHOWSKIEJ

Komentarze

Komentarze