Izabella Krzan narzeka na TYCH facetów. „Czasami próbują mnie…”

Izabella Krzan jest niezwykle piękną kobietą i bardzo podoba się mężczyznom. Niestety, czasami…

Trzy lata temu Izabella Krzan wygrała wybory Miss Polonia. Nic dziwnego, że piękność podoba się mężczyznom, którzy doceniają jej urodę i seksapil. Niestety, czasami na imprezach współprowadząca „Koła Fortuny”, staje w obliczu bardzo krępujących sytuacji.

24-latka przyznała, że pijani faceci próbują za wszelką cenę ją poderwać.

„Na imprezach rzeczywiście to się zdarza, że podrywają mnie pijani faceci i mój ulubiony tekst jest taki, że podchodzi do mnie mężczyzna, któremu jak to ja mówię Bozia nie dała aż tak dużo wzrostu, jak mi i sięga mi do szyi i patrzy mi w oczy i mówi: chyba przeszkadza ten wzrost innym facetom, prawda? Na co ja: No, przeszkadza, na co on: Mi nie przeszkadza…” – powiedziała Krzan apelując do facetów, by starali się podrywać kobiety również na trzeźwo, a nie tylko po spożyciu alkoholu.

Czytaj też: Królowa Elżbieta II ZSZOKOWAŁA wszystkich! Przyznała po ALKOHOLU, że…

Izabella odpowiedziała też na pytanie dotyczące jej wzrostu.

Zapytana przez dziennikarza „Faktu”, czy łatwiej jest iść przez życie będąc wysoką kobietą, odpowiedziała: „Będąc wysoką kobietą, musiałam się dużo nauczyć. Musiałam zrozumieć, że jestem wysoka, że czasami mężczyźni będą ode mnie niżsi, więc jeżeli chodzi o relacje jest trudniej, ale plusem jest to, że nie muszę się starać, żeby się wyróżniać z tłumu, bo zawsze jestem głową nad nim. To jest pewne”.

Lubicie Izabellę za jej szczerość? Podoba wam się jako kobieta?

Czytaj też: Co jeść, żeby mieć świetną sylwetkę i czuć się dobrze?

pijanych
Instagram
pijanych
Instagram

pijanych

Źródło: Fakt

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze