Izabella Krzan pokazała fotkę w BIKINI! Nie za SKĄPE?

Izabella Krzan regularnie wrzuca do sieci fotki, którymi rozpala do czerwoności internautów. I nic w tym dziwnego, ponieważ jest piękną młodą kobietą, która nie wstydzi się swojego ciała. Ostatnio Iza poszła na całość i wstawiła na swojego Instagrama zdjęcie w…

Miłośniczka dalekich podróży i seksownych zdjęć

Izabella Krzan jest wielką miłośniczką dalekich i egzotycznych podróży, podczas których zawsze robi sobie mnóstwo seksownych zdjęć. Z powodu pandemii koronawirusa była Miss Polonia musiała jednak na jakiś czas zrezygnować z dalekich wyjazdów. Nie przeszkadza jej to jednak w tym, by wstawiać do sieci zmysłowe zdjęcia ze swoich wojaży.

Czytaj też: Izabella Krzan kusi NAGOŚCIĄ! Zakryła się jedynie kawałkiem… (Zdjęcie!)

bikini
IG

Wstawiła fotkę w bikini

Izabella wrzuciła do sieci zdjęcie z egzotycznych wakacji. Widzimy na nim seksowną prezenterkę „Koła Fortuny” ubraną w bardzo skąpe zielone bikini z wiązaniami. Fotka, mimo iż nie jest aktualna, rozpaliła do czerwoności męską część fanów Izy, którzy wprost się rozpływali w komentarzach nad jej ciałem.

„Petarda z ciebie!”.

„Ogień! Jesteś HOT!”.

Pokazuj wszystko co jest możliwe, póki jesteś młoda i masz co pokazać i nie przejmuj się głupstwami bo życie bardzo szybko ucieka, a potem będziesz żałowała że z niego nie skorzystałaś” – pisali podekscytowani fani Izy.

Na Was też zrobiła takie wrażenie?

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze