Izabella Scorupco chwali się córką! Podobna do sławnej mamy?!

Izabella Scorupco postanowiła pochwalić się swoją 24-letnią córką. Aktorka, która zdobyła popularność jako dziewczyna Bonda pokazała zdjęcie swojej córki w mediach społecznościowych. Czy pociecha aktorki jest podobna do pięknej mamy?

Matka i córka

Izabella Scorupco zrobiła międzynarodową karierę. Zagrała w filmie GoldenEye, w którym wcieliła się w postać dziewczyny James’a Bonda. Aktorka do dziś słynie z wyjątkowej urody. Swoim życiem chętnie dzieli się w mediach społecznościowych. Aktorka zamieszcza liczne zdjęcia. Pokazuje jak spędza czas wolny. Ostatnio zamieściła fotografię 24-letniej córki. Pojawiły się opinie, że dziewczyna wygląda jak siostra, a nie jak córka znanej aktorki.

Co za uroda

Wygląd 24-letniej Pauliny zrobił ogromne wrażenie na internautach. Fani Izabelli Scorupco podkreślali, że 24-letnie córka gwiazdy jest niesamowicie podobna do aktorki. Czy tak jest rzeczywiście? Wiadomo, że 24-letnia Paulina właśnie skończyła studia. Jej ojcem jest hokeista, Mariusz Czerkawski. Scorupco rozstała się z Czerkawskim rok po narodzinach córki. W 2003 roku aktorka poślubiła Jeffreya Reymonda. Izabella Scorupco z Reymondem ma jeszcze 18-letniego syna Jacoba.

Instagram/Izabella Scorupco

Gratulacje od mamy

Izabella Scorupco jest dumna z córki, która właśnie ukończyła studia. Aktorka w swoich mediach społecznościowych napisała:

Mój Skarbie, nareszcie skończyłaś studia! To magiczny i emocjonalny dzień, tyle niesamowitych wspomnień po czterech ciężkich latach nauki. Jestem tak dumna, że nie jest to nawet do opisania. Gratulacje!

Jak myślicie czy sławna mama i jej 24-letnia córka są do siebie rzeczywiście tak podobne?

Instagram/Izabella Scorupco

Źródło: Instagram/ Izabella Scorupco

Zdjęcia: Instagram/Izabella Scorupco

 

Komentarze

Komentarze