Jacek Rozenek jest BANKRUTEM! Po udarze stracił wszystko!

Jacek Rozenek bez ogródek wypowiada się o swoim stanie majątkowym. Lubiany aktor przyznaje, że jest bankrutem. Zamierza ogłosić upadłość konsumencką.

Życie po udarze

Jacek Rozenek dwa lata temu doznał udaru. Lubiany aktor znalazł się w dramatycznej życiowej sytuacji. Lekarze nie dawali mu większych szans. Rozenek powiedział w programie „Dzień dobry TVN”:

Lekarze myśleli, że jestem schodzący z tego świata i tak przygotowywali rodzinę. Powiedzieli mi, że nie będę chodził w ogóle, że nie będę uprawiał sportu. Straszne rzeczy mi mówili.

Jednak mimo druzgoczącej diagnozy Jacek Rozenek nie poddał się. Ratunkiem okazało się bardzo kosztowna rehabilitacja. Jacek Rozenek powiedział:

Około piętnastu, dwudziestu tysięcy. Gdy ją zacząłem to w ogóle nie zarabiałem, wręcz zadłużyłem się.

Facebook/ Jacek Rozenek

Aktor bankrutem

Problemy ze zdrowiem  w sposób drastyczny zmieniły życie aktora i jego sytuacje finansową. Jacek Rozenek znalazł się w ogromnych kłopotach. Aktor powiedział:

Przed udarem zarabiałem dużo pieniędzy i wydawałem je. A teraz przez dwa lata kupiłem sobie dwie rzeczy. Oszczędności starczyły na leczenie. Wpadłem w długi. Jestem na etapie rozwiązania tego poprzez upadłość konsumencką. Nie było łatwo, ale było warto.

Aktor stwierdził, że udar nie był dla niego lekcją pokory, bo pochodzi z rodziny, w której się nie przelewało. Wcześniej już wiedział, co to brak pieniędzy.

Źródło: Super Express

Zdjęcia: Facebook/ Jacek Rozenek

Komentarze

Komentarze