Sylwia Bomba za 30 lat. Zobacz JAK będzie wyglądać gwiazda Googlebox! (FOTO)

Jedna z najpopularniejszych uczestniczek programu Gogglebox. Przed telewizorem postanowiła przenieść się w czasie i sprawdzić jak będzie wyglądać za kilkadziesiąt lat. Jaki uzyskała efekt? Zobaczcie!

Wzrastająca popularność

Sylwia Bomba do niedawna była nikomu nieznaną osobą, ale tę sytuację diametralnie odmienił jej występ w programie Gogglebox. Przed telewizorem. Dzięki niemu zwykła dziewczyna z dnia na dzień stała się celebrytką, która na swoim Instagramie zyskała bagatela 600 tysięcy obserwatorów. Gwiazda telewizyjnej produkcji postanowiła wykorzystać swoje przysłowiowe „pięć minut”, dlatego ostatnio wydała między innymi książkę, w której opowiada o tym, jak udało się jej zgubić aż 90 kg! Ta spektakularna zmiana wyglądu wzbudziła wśród jej fanów ogromne poruszenie. Tym razem Sylwia znów postanowiła poeksperymentować ze swoim wizerunkiem…

Czytaj też: Znana celebrytka WŁAŚNIE ZOSTAŁA MAMĄ!Wrzuciła zdjęcie ze szpitala NA INSTAGRAM!

Jak to będzie w przyszłości?

Dzięki specjalnemu programowi graficznemu celebrytka postarzyła siebie i swoją koleżankę o całe 30 lat! Efekt widocznie przypadł jej do gustu, gdyż pochwaliła się nim na swoich mediach społecznościowych, a przy okazji zadała swoim fanom intrygujące pytanie:

Często pytacie, jak długo będziemy występować w GOGGLEBOX. Oto odpowiedź: 2050 rok, Sylwia i Ewa na kanapie przed telewizorem zaczynają 17864 odcinek 240 sezonu. Dacie radę tyle z nami wytrzymać?

Wygląd
Instagram

Co ciekawe, nie tak dawno gwiazda pytana o robione operacje plastyczne kategorycznie zaprzeczyła, że takich dokonywała oraz stwierdziła, że wygląd jej twarzy jest jedynie efektem dobrego konturowania.

Myślicie, że w przyszłości także zdecyduje się na taki zabieg czy skorzysta z usług specjalisty?

Źródło: Pudelek.pl

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze