Jak dziś wygląda Ada Szulc z „X Factora”? Piosenkarka przeszła ZASKAKUJĄCĄ metamorfozę! Zobacz!

 Ada Szulc, gdy brała udział w pierwszej edycji programu TVN- X Factor miała 21 lat. Tam znalazła się w finale, przegrywając jednak z Michałem Szpakiem i Gienkiem Loską. Podobnie jednak, jak wielu młodych artystów (np. Klaudia Gawor) Ada wycofała się ze show biznesu na rzecz samorealizacji i życia prywatnego.

Co prawda rok po udziale w programie- w 2012 r. wydała singiel Big Love, który jednak nie stał się hitem. Potem na kilka lat słuch o niej zaginął. Dopiero w 2017 trochę głośniej się o niej zrobiło na skutek próby zakwalifikowania się do preselekcji na Eurowizję wraz z zespołem Helolove, co jednak skończyło się fiaskiem.

Ada Szulc podobnie i w mediach społecznościowych nie wywołuje również burzy, bowiem śledzi ją zaledwie 6376 followersów, co jak na artystkę muzyczną jest dość mało. Mimo tego dziewczyna systematycznie wrzuca do sieci swoje zdjęcia. Ostatnio mamy możliwość podziwiać ją w nowej odsłonie. Bowiem 31-latka znacznie zmieniła swój image. Na szczególną uwagę zasługuje jej szczupła sylwetka oraz długie jasne włosy. Jej stylizacje z kolei są bardzo dziewczęce i świeże. Jak zauważamy bardzo lubi swobodny styl- zwiewne sukienki z kwiatuszki z narzuconą jeansową kataną oraz jeansy. Uroku dodają jej charakterystyczne okulary z czarnymi oprawkami. Stylizacje te bardzo ujmują jej lat, wygląda nadal jakby miała 21.

A co dziś u Ady? Obecnie pracuje w bankowości, a dokładnie zajmuje się tworzeniem aplikacji.

My pamiętamy ją nadal kojarzymy z występu w X Factorze. Mamy nadzieję, że będziemy mogli ją jeszcze gdzieś usłyszeć. Prezentuje się też całkiem nieźle, co stanowi dobrą bazę pod zajęcie się na poważnie muzyką i powrót do życia medialnego.

 

Źródło: https://www.instagram.com/adaszulc/

 

 

https:/ /www.instagram. com/adaszulc/

 

Źródło: https:// www.instagram. com/adaszulc/

Komentarze

Komentarze