Jak dziś wygląda Klaudia Gawor? Zwyciężczyni „X Factora” wyrosła na piękną kobietę!

Klaudia Gawor, to zwyciężczyni trzeciej edycji popularnego programu rozrywkowego X Factor, który był emitowany przez stację TVN. Wygrała go w 2013 roku, mając wówczas zaledwie 18 lat. Wtedy też przypadła jej nagroda w wysokości 100 tysięcy złoty. W przeciwieństwie  do Michała Szpaka, Mai Hyży czy bardzo rozpoznawalnego Dawida Podsiadło, o Klaudii słuch zaginął.

Co prawda nagrała własny singiel, ale nie zapadł on słuchaczom w pamięć. Ostatnio jednak zwyciężczyni trzeciej edycji zapowiedziała wydanie debiutanckiego albumu. O tym oraz o swoim życiu po programie opowiedziała w dziendobry .tvn.pl. Jak sama przyznała udział w X Factorze był dla niej niezwykłą przygodą, jednak nie miała okazji cieszyć się wygraną, gdyż w tym czasie pisała maturę.  Po programie postanowiła skupić się na życiu prywatnym, w tym przede wszystkim na edukacji.  Studiowała bowiem dwa kierunki: prawo własności intelektualnej mediów, a także wokalistykę jazzową na Akademii Muzycznej w Katowicach. Obecnie wraz z narzeczonym założyła działalność, która będzie podstawą do dalszych działań. Jak wyznała w wywiadzie: „Na początku trzeba na muzykę zarobić, żeby móc na niej zarabiać”.

Więcej o Klaudii oraz o jej planach można dowiedzieć się z jej profilu na Instagramie, gdzie na bieżąco wrzuca posty.  Na szczególną uwagę zasługuje to, iż Klaudia od udziału w muzycznym show nie tylko zmieniła podejście do życia. Zmianie uległ również jej wygląd. Na przestrzeni kilku lat- 8 od wygranej przeobraziła się w piękną i dojrzałą kobietę.

Poniżej prezentujemy zdjęcia Klaudii. Napiszcie co sądzicie o jej obecnym wizerunku? Myślicie, że już na stałe wróci do muzycznego show biznesu? My życzymy Klaudii powodzenia i siły przebicia.

Źródło: Instagram/klaudia_gawor/

Źródło: dziendobry .tvn.pl.

 

 

Źródło: https:/ /www. instagram.com/klaudia_gawor/
Źródło: https:// www .instagram. com/klaudia_gawor/

Komentarze

Komentarze