Jak spędzić tegorocznego Sylwestra? Pomysły na czas we dwoje

W tym roku Sylwester rządzi się swoimi prawami. Nie można się gromadzić w więcej niż 5 osób i jest zakaz przemieszczania się między godziną 19. a  6 rano (31.12.2020 – 01.01.2021). Niektórzy w związku z  tym rezygnują z spotkań ze znajomymi. Jak zatem spędzić Sylwestra w czterech ścianach?

Pożegnanie starego roku, a powitanie nowego, tylko we dwoje, nie mus oznaczać nudy. Możesz ten wieczór spędzić ciekawie, o ile wcześniej zaplanujecie, co chcecie robić.

https://pl.freepik.com/

‘Domówka’ tylko we dwoje

Jeżeli macie na to ochotę, możecie ten czas przeznaczyć na błogie lenistwo w piżamach. Jednak warto by skorzystać z tej wyjątkowej nocy. Przygotujcie sobie kolację. Wspólne gotowanie, muzyka, świece – bardzo romantyczny klimat! Dodatkowo możecie przyozdobić mieszkanie, żeby Sylwestrowy nastrój Was nie opuszczał. Fakt, że będzie w domu, nie oznacza, że musisz rezygnować z wystrzałowego wyglądu. Załóż super kreację, zrób makijaż i fryzurę. Do tego szampan o północy i nie pozostaje nic innego, jak napawanie się swoim towarzystwem.

Seans filmowy

Zróbcie listę, jakie filmy chcecie obejrzeć i do dzieła! Maraton filmowy to świetna okazja do nadrobienia kinowych zaległości. Wygodne stroje, pyszne przekąski, wino, koc, przygaszone światło i tylko Wy dwoje. Czy trzeba czegoś więcej?

Gry planszowe

Może wydawać się to nudne i oklepane, ale jeżeli oboje to lubicie to dlaczego nie? Wybierzcie swoje ulubione gry i cieszcie się tym czasem! Może to być dla Was świetna zabawa!

Tegoroczny Sylwester będzie inny niż wszystkie! Spędźcie go tak, jak uważacie za najlepsze! W końcu jaki Sylwester, taki cały rok! J

Komentarze

Komentarze