Jak wygląda grób Pawła Królikowskiego?!”Widok SMUCI”

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego. Widok zasmucił fanów.

Paweł Królikowski zmarł 27 lutego z powodu nowotworu. Wcześniej bagatelizował swój stan zdrowia, uznając , że jego samopoczucie to tylko efekt powikłań grypowych. Jego żona ostatecznie wymogła na nim wizytę u lekarza. Wtedy postoawiono diagnozę – tętniak mózgu.

Na krótko przed Bożym Narodzeniem Paweł Królikowski znalazł się w szpitalu, niestety po kilku miesiącach walki zmarł tamże. Informacja o jego śmierci wstrząsnęła Polską.

Paweł Królikowski odszedł mając zaledwie 58 lat. Przez 5 lat walczył z groźną chorobą. To w 2015 roku pojawiły się pierwsze symptomy
– zawroty głowy, kłopoty ze wzrokiem oraz częste wymioty.

Aktora pochowano na warszawskim cmentarzu Powązkowskim. Mimo, że od pochówku minęły już prawie 4 miesiące, to grób wygląda nie tak, jak chcieliby tego członkowie rodziny czy liczne grono fanów gwiazdora. Niektórzy mówią wprost – „widok smuci”

Dziennikarze jednego z portali pokazali miejsce spoczynku gwiazdora znanego m.in. z roli „Kusego” w hitowym serialu Telewizji Polskiej – „Ranczo”. Paweł Królikowski spoczywa w kwaterze G-tuje-51, tam spoczywa wiele osobistości zasłużonych dla świata filmu i kina.

Okazało się jednak, że Paweł Królikowski nadal nie doczekał się nagrobka. Widok szokuje wiele osób, ale warto przypomnieć, że często okres jaki mija od pochówku do postawienia nagrobku to nawet sześć miesięcy. Aktor zatem na pewno doczeka się godnego upamiętnienia.

Komentarze

Komentarze