Dziecko i Figura

Główna

Jak zachować szczupłą sylwetkę i piękną cerę? Jej odpowiedź MOŻE CIĘ ZASKOCZYĆ!

Doda, Dorota Rabczewska, rezygnacja z makijażu

Doda, czyli Dorota Rabczewska zawsze kojarzyła się fanom z kontrowersyjnymi stylizacjami i mocnym makijażem. Okazuje się, że prywatnie, artystka większość czasu spędza w wygodnych ubraniach, bez grama make-upu na twarzy. Postanowiła zdradzić swój sekret i opowiedziała w jaki sposób dba o swoją cerę i ciało.

Dlaczego Doda przestała się malować?

Z egoistycznych pobudek. Chcę jak najdłużej wyglądać młodo i zdrowo, a tona tapety zdecydowanie temu nie sprzyja. Zainwestowałam w twarz po 30-tce, wyrzucając kosmetyki(…)Na początku nie było łatwo. Głupio tak wyjść na ulicę, gdy masz przebarwienia. Teraz uważam, że brak makijażu to wolność – wstajesz, nakładasz krem i dzida w miasto!- opowiedziała Doda dziennikarzowi „Show”.

Artystka wielokrotnie podkreślała, że najważniejsza jest dla niej odpowiednia ilość snu, zdrowa dieta i trening fizyczny.

W dbaniu o siebie jestem bardzo zdyscyplinowana. Każdej doby śpię po 9 godzin dziennie i nawet jeśli muszę wcześniej wstać, potem w ciągu dnia to nadrabiam. Nawadniam się też i dotleniam. Od dziesięciu lat jestem na diecie bez cukru i glutenu, od kilku – bez nabiału, a teraz także bez mięsa(…)Nie wiem, kto inny by na takiej diecie wytrzymał. Ale to wszystko daje efekty i robi wrażenie.

Doda, Dorota Rabczewska, rezygnacja z makijażu

Zobacz też: DODA naprawdę ZROBIŁA TO przy wszystkich!

Źródło: Show

Źródło zdjęcia: Instagram @dodaqueen, pixabay.com

  
Wyżej