Jak zamaskować odstający brzuszek? Oto kilka skutecznych trików!

Brzuszek to wedle wszelkich badań, najbardziej znienawidzona część kobiecego ciała. Chyba każda z nas chciałaby go zredukować do niezbędnego minimum, a przynajmniej – usunąć z widoku
publicznego.

Zamiast tracić życie na „szóstkę Weidera”, szybko i skutecznie pozbędziesz się go, dzięki prostym modowym sztuczkom.

Przede wszystkim pamiętaj, że ukrywanie brzuszka pod luźnymi ubraniami jest bezcelowe. Wybieraj raczej fasony dopasowane, które wysmuklają sylwetkę. Unikaj rozciągniętych swetrów oversize – zamiast nich wybierz dopasowany blezer, zapinany na brzuchu, który skutecznie zamaskuje krągłości.

Twoimi przyjaciółmi są też marszczenia pod biustem, które bezbłędnie ukryją niedoskonałości tego rejonu. Poprzestań jednak na delikatnych fałdkach – zbyt dużo ozdób w okolicach pasa, choćby zalecane często w tym przypadku paski, mogą odnieść przeciwny efekt i niepotrzebnie zwrócić uwagę na tę nielubianą część ciała.

Czytaj też: Oto NATURALNE SPALACZE TŁUSZCZU! Dzięki nim, pozbędziesz się OPONKI NA BRZUCHU

Pokochaj baskinki. Ten fason spódnic zamienia każdą damską sylwetkę w niemal idealną klepsydrę z zaznaczoną talią.

Postaw także na spodnie i spódnice o wysokim stanie. Unikaj biodrówek – to pułapka dla osób, które wokół talii mają zbędne fałdki. Nie chcesz chyba, żeby wszystkie twoje mroczne tajemnice wylały się ze zbyt mocno wykrojonych dżinsów?

Unikaj też przylegających do ciała materiałów – pod cienką tkaniną ujawni się każda fałdka i nierówność. Jeśli musisz założyć coś elastycznego, pomoże ci wyszczuplająca bielizna.

Źródło: Wikihow

Zdjęcie: Pixabay

Komentarze

Komentarze