Jak zrobić dobre wrażenie na innych? To proste!

Użytkownik serwisu Reddit o pseudonimie random44325 poprosił innych użytkowników, aby podzielili się swoimi sposobami na zrobienie dobrego wrażenia na innych.

Użytkownik keni_logs_in zasugerował opcję, którą uznał za „dziwną, ale skuteczną”.

„Mówię sobie, że ta osoba na pewno mnie polubi. Takie słowa za każdym razem sprawiają, że mój mózg działa lepiej” – powiedział.

Wet_creamy_panties z kolei poradził, aby spotykając nowe osoby powtórzyć sobie: „Jestem bardzo mądry, jestem bardzo dobry, ludzie mnie kochają”.

Inni użytkownicy cytowali bardziej praktyczne porady. Back2Bach powiedział, że kiedy spotykamy nową osobę, musimy się zrelaksować i spokojnie przedstawić się, a następnie zapytać ją, jak ma na imię.

Czytaj też: Jak dojść do siebie PO ZERWANIU? Podpowiadamy!

„Potem uśmiechnij się i powiedz, że cieszysz się, że ją widzisz” – powiedział użytkownik.

Zachęcał też do uważnego przyjrzenia się rozmówcy: jeśli wydaje się być osobą przyjazną, to warto zapytać go o jego życie.

„Porozmawiaj na tematy, które są interesujące dla obu stron” – radzi.

Razor_234 poradził, aby przyjrzeć się bliżej zewnętrznemu wyglądowi rozmówcy w celu znalezienia wspólnych tematów do rozmowy. Ponadto zasugerował, aby nie wstydzić się mówienia innym osobom komplementów, nawet drobnych, dotyczących szczegółów jego ubrania, np.:

„Masz fajne buty”, „Bardzo mi się podoba twoja kurtka”, „Masz świetny kolor włosów”.

A Wy jakie macie sposoby na zrobienie dobrego wrażenia na nieznajomych?

Źródło: Reddit

Zdjęcie: Pixabay

Komentarze

Komentarze