Jaki znak zodiaku jest najpiękniejszy? Zobacz, w jakich miesiącach rodzą się wyjątkowe ślicznotki

Wielu ludzi wiele w horoskopy, astrologie i numerologie. Z nich możemy się dowiedzieć co czeka nas w przyszłości. Poznajemy nasze wady, zalety i predyspozycje zdrowotne. Przepowiednie rzadko skupiają się jednak na wyglądzie poszczególnych znaków zodiaków. Jaki znak jest zatem najpiękniejszy?

https://pl.freepik.com/

Według analiz, największe piękności przychodzą na świat w przełomie lutego i marca. To właśnie kobiety spod znaku Ryb, najczęściej zostają Miss w konkursach piękności. Co takiego mają w sobie zodiakalne Ryby?

  1. Oczy

Ryby mają wyjątkowo uwodzicielskie spojrzenie. Ich duże, błyszczące oczy zwracają uwagę każdego rozmówcy.

  1. Uśmiech

Lśniące, białe zęby to atrybut pięknego uśmiechu. Dodatkowo, ich radosne usposobienie, objawia się właśnie uśmiechem od ucha do ucha. Ryby po prostu zarażają pozytywną energią.

  1. Skóra

Co sprawia, że ich skóra jest gładka, jędrna, rumiana? Ma to związek z miesiącem, w którym przyszły na świat. Przełom zimy i wiosny wiąże się ze świetną kondycją i odpornością.

  1. Postura

Zawsze wyprostowane, z wysoko podniesioną głową. Wpływa to bardzo pozytywnie na ich postawę. Taka sylwetka wygląda bardzo estetycznie.

  1. Ruchliwość

Ryby zdecydowanie nie należą do leniwych i ciągle ospałych. To bardzo energiczny znak – żywe srebro.  Dlatego Ryby często uprawiają sport, a to ma nie lada wpływ na ich piękną sylwetkę.

  1. Kształty

Panie spod znaku Ryb, charakteryzują się lekką, zgrabną sylwetką. Ich filigranowość jest jednocześnie bardzo kształtna. To sprawia, że absolutnie niczego im nie brakuje.
Ryby mają jednak skłonności do tycia, a to może mieć podłoże emocjonalne.

 

Co o tym sądzisz? Rzeczywiście Ryby to chodzące piękności, prosto z wybiegu?

 

Komentarze

Komentarze