Jan Englert ZDRADZAŁ ŻONĘ! Miał wiele kochanek!

Jan Englert otworzył się na temat swoich małżeństw i wierności. Okazuje się, że aktor miał poważny problem z jej dochowaniem. Zdradzał pierwszą żonę z wieloma kobietami.

Małżeństwa aktora

Jan Englert dwukrotnie żenił się. Po raz pierwszy stanął na ślubnym kobiercu, gdy miał zaledwie 18 lat. Jego pierwszą żoną była Barbara Sołtysik. Z tego związku lubiany aktor ma troje dzieci: Tomasza, Małgorzatę i Katarzynę. Małżeństwo zakończyło się po 33. wspólnych latach. Ponoć aktor spotykał się też z Katarzyną Kołodziejczyk. Aktorka powiedziała:

Przyjechaliśmy do Warszawy i zagrałam w telewizyjnej sztuce z Jankiem Englertem, co skończyło się niewinnym flirtem. Nigdy nie byliśmy parą, choć krążyły takie plotki.

Romanse Jana

Gdy Jan Englert był jeszcze w małżeństwie, doszło do romansu z Dorotą Pomykałą. O tym związku huczała cała Polska. Wówczas Jan Englert tak mówił o aktorce dla magazynu „Rewia”:

To jedyna kobieta, z którą nigdy się nie nudzę. Nigdy nie wiem, czym mnie zaskoczy.

Mimo wielkiej fascynacji Pomykałą aktor nie zdobył się na opuszczenie swojej żony. Zrobił to dopiero po latach dla obecnej żony, czyli Beaty Ścibakównej. Beata była jego studentką i uczęszczała na zajęcia, które aktor prowadził w Akademii Teatralnej. Para jest razem już wiele lat. Uczucie przetrwało próbę czasu. Aktor postanowił odnieść się do swoich licznych romansów dopiero w autobiografii zatytułowanej „Jan Englert. Bez oklasków”.

Źródło: Super Express

Zdjęcie: Facebook/ Jan Englert

 

Komentarze

Komentarze