JANUSZ PALIKOT podarował Lechowi WAŁĘSIE WÓDKĘ! Na spotkanie zabrał DZIECI!

Lech Wałęsa aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Relacjonuje swoje wyjazdy i spotkania. Ostatnio spotkał się z Januszem Palikotem. Ten przekazał byłemu prezydentowi butelkę wódki. Wręczył alkohol wspólnie ze swoimi dziećmi.

Biznes i procenty

Janusz Palikot należał do jednych z najbardziej kontrowersyjnych polityków w Polsce. Wywoływał skrajne emocje. Założył własną partię, głosił antykościelne poglądy i dość szybko zniknął z rodzimej sceny politycznej. Politykę zamienił na biznes. I to nie byle jaki. Produkuje alkohole i intensywnie je promuje. Ostatnio zaczął nawet współpracę z aktorką Katarzyną Warnke i jej mężem Piotrem Stramowskim. Ostatnio spotkał się Lechem Wałęsą. Oczywiście Palikot na spotkanie do Gdańska nie przybył z pustymi rękoma. Miał ze sobą butelkę wódki.

Facebook/Lech Wałęsa

Dzieci i alkohol

Januszowi Palikotowi podczas spotkania z byłym prezydentem towarzyszyła żona Monika oraz dwoje nastoletnich dzieci. Zosia i Franciszek to owoce małżeństwa z Moniką Pailkot. Z wcześniejszego związku biznesmen ma jeszcze dwóch synów, Emila i Aleksandra. Lech Wałęsa skrupulatnie udokumentował spotkanie z Januszem Pailkotem. W swoich mediach społecznościowych zamieścił zdjęcia, na którym pozuje z byłym politykiem, jego dziećmi i butelką alkoholu. Czy Palikot wykorzystał Wałęsę do promocji swojego trunku? Odwiedziny z dziećmi i alkoholem u byłego prezydenta nie są chyba zbyt wychowawcze? Udana promocja napojów wyskokowych?

Facebook/Lech Wałęsa

Źródło: Facebook/Lech Wałęsa

Zdjęcia: Facebook/Lech Wałęsa

Komentarze

Komentarze