Jarosław Bieniuk JUŻ NA WOLNOŚCI! Wydał oświadczenie

DŁUGOLETNI PARTNER ZMARŁEJ AKTORKI ANNY PRZYBYLSKIEJ, JAROSŁAW BIENIUK ZOSTAŁ ZATRZYMANY DWA DNI TEMU POD ZARZUTEM POPEŁNIENIA PRZESTĘPSTWA NA TLE SEKSUALNYM.

Sprawę postanowiła skomentować pełnomocnik Jarosława B. Mecenas Olga Jędraszko, w swoich słowach dała do zrozumienia, że kobieta, która wniosła oskarżenie prawdopodobnie chce zniszczyć reputację jej klienta.

W pierwszej kolejności pragnę wskazać, ze Jarosław B. sam stawił się na komisariacie policji w Sopocie, gdy dowiedział się o kierowanych przeciwko niemu zarzutach. Oskarżenia kierowane przeciwko niemu nie są oparte na prawdzie. Na tę chwilę nie zostały mu jeszcze postawione zarzuty, a postępowanie jest w sprawie, a nie przeciwko osobie – powiedziała w rozmowie z „Faktem” Olga Jędraszko.

Jarosław Bieniuk opuścił już areszt. W związku z zaistniałą sytuacją wydał specjalne oświadczenie i odniósł się do oskarżeń, które uderzają w jego osobę.

W związku z nieprawdziwymi zarzutami formułowanymi w moim kierunku w ostatnich dniach, pragnę przekazać Państwu kilka słów wyjaśnienia.

Informacje pojawiające się w mediach na temat rzekomo zarzucanych mi czynów są szokujące, zarówno dla Państwa, jak i dla mnie. Oskarżenia te są nieprawdziwe i formułowane wyłącznie w celu osiągnięcia korzyści materialnych.

Pragnę podkreślić, że jestem niewinny, dlatego też niezwłocznie i dobrowolnie stawiłem się na posterunku policji. Od początku wyrażałem i w dalszym ciągu wyrażam swoją pełną gotowość do współpracy z wymiarem sprawiedliwości w celu jak najszybszego wyjaśnienia zaistniałej sytuacji.

Niesłuszne oskarżenia formułowane pod moim adresem godzą bezpośrednio w moje dobre imię, jak i destrukcyjnie wpływają na dobro i kondycję psychiczną moich dzieci. Do zakończenia postępowania i finalnej decyzji sądu, zwracam się z prośbą do przedstawicieli mediów o wstrzymanie się od formułowania jednoznacznych ocen pod moim adresem oraz uszanowanie prawa członków mojej rodziny do prywatności w tym trudnym dla nas wszystkich okresie. Proszę także Państwa – przedstawicieli mediów o używanie mojego pełnego imienia i nazwiska w przygotowywanych artykułach medialnych – bo tak właśnie należy postępować wobec osób niewinnych – czytamy w oświadczeniu Jarosława Bieniuka.

Źródło: Onet

Zobacz też: CÓRKA Anny Przybylskiej SZALEJE na Instagramie. Równie PIĘKNA jak mama?

Komentarze

Komentarze