Jarosław Kret jest SZCZĘŚLIWIE ZAKOCHANY! Kiedy poślubi swoją wybrankę?

Jarosław Kret nie ukrywa, że w końcu czuje się spełniony i szczęśliwy w życiu prywatnym. Sercem prezentera pogody zawładnęła Karina Zuchora, finalistka programu „Mastechef”. Czy szykuje się wkrótce ślub pary?

Burzliwe życie

Jarosław Kret już od niemal 30 lat związany jest z różnymi stacjami telewizyjnymi. Był prezenterem pogody w Telewizji Polskiej, Nova TV czy w Polsacie. Pracował dla stołecznych gazet. Jarosław Kret pasjonuje się podróżami i ze swoich eskapad przygotowywał liczne reportaże. Jest laureatem nagrody Telekamery w kategorii „Prezenter pogody”. Jego życie prywatne obfitowało w związki między innymi z Agatą Młynarską czy z Beatą Tadlą. Jarosław Kret ma też syna ze związku z Małgorzata Kosturkiewicz. Jednak teraz szczęście odnalazł przy Karinie Zuchorze.

Życie na odległość

Wybranka Jarosława Kreta jest finalistką programu „Masterchef”. Karina Zuchora jest bardzo ważna dla prezentera pogody. Ostatnio przyznał to w rozmowie z magazynem Twoje Imperium. Karina i Jarosław aktualnie żyją w związku na odległość. Karina poświęciła się na razie pracy w jednym z luksusowych hoteli w Trójmieście. Jarosław Kret powiedział w Twoim Imperium:

Bywa, że trzeba wyjechać do ciekawej pracy. Czasem na kilka miesięcy, a czasem na kilka lat, żeby móc dalej realizować swoje pasje. Życie to nie tylko zwykła, domowa codzienność. To także możliwość ciągłego rozwoju i realizowania nowych wyzwań.

Facebook/Jarosław Kret

Silny związek

Jarosław Kret uważa, że prowadzenie życia na odległość może dobrze wpłynąć na związek. Jarosław Kret powiedział:

Jeśli obie strony wspierają się w realizowaniu swoich pasji, to jest to coś, co buduje związek. Choćby na jakiś czas, pozostałby on związkiem na odległość.

Prezenter pogody i podróżnik jest zdania, że kluczem do szczęścia jest chronienie swojej prywatności.

Facebook/Karina Zuchora

Kiedy ślub?

Jarosław Kret został zapytany o kwestię ślubu ze swoją ukochaną Kariną. Na pytanie o to czy planuje ślub, odpowiedział:

Nigdy nie mów nigdy.

Czy to oznacza, że prezenter pogody zdecyduje się na kolejne poważne kroki. Myślicie, że zmieni stan cywilny?

Źródło: Twoje Imperium

Zdjęcia: Facebook/Jarosław Kret

Facebook/Karina Zuchora

Komentarze

Komentarze