Jarosław Kret spotyka się z 29-latką! To FINALISTKA popularnego show TVN!

Jarosław Kret ma za sobą bardzo burzliwy związek z dziennikarką Beatą Tadlą. Słynny pogodynek od kilku miesięcy spotyka się z nową, znacznie młodszą od siebie kobietą. Jak się okazuje, to finalistka popularnego show TVN!

Romans z Beatą Tadlą

Kret i Tadla byli ze sobą przez przez pięć lat i wszystko wskazywało na to, że wreszcie staną na ślubnym kobiercu. Para razem mieszkała i wspólnie wychowywała syna dziennikarki. Niestety, w pewnym momencie coś poszło nie tak, a konkretnie tuż przed ich udziałem w „Tańcu z gwiazdami”. Wraz z emisją popularnego show, związek Tadli i Kreta runął jak domek z kart. Słynny pogodynek ma jednak od niedawna nową, znacznie od siebie młodszą partnerkę.

Czytaj też: DRAMAT u Beaty Tadli! Ma poważne problemy z…

Kret
IG

Spotyka się z…

Jarosław Kret spotyka się od kilku miesięcy z finalistką telewizyjnego show kulinarnego „MasterChef” – Kariną Zuchorą. Zapytany przez „Twoje Imperium” o swoje relacje z Kariną, był bardzo tajemniczy i nie chciał ujawniać szczegółów.

„Nie wypowiadam się publicznie na temat moich związków. Kilkakrotnie dałem się na to namówić i dzisiaj bardzo tego żałuję, bowiem niepotrzebnie otworzyłem drzwi do swego życia prywatnego” – Kret powiedział „Twojemu Imperium”.

Kret
IG

Wstawiła zdjęcie z Kretem

Na profilu Kariny pojawiło się zdjęcie rąk – jej, Kreta i ich przyjaciół, spożywających wspólnie śniadanie na Kaszubach. Dodajmy, że partnerka Jarosława ma zaledwie 29 lat, a on 56.

Wróżycie im długi i udany związek?

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze