Jej GORĄCE FOTKI znalazły się w czasopiśmie dla mężczyzn! Ma 42 lata, wygląda seksownie

Aleksandra Popławska to polska aktorka filmowa i teatralna, znana z takich produkcji jak: „Wataha”, „Kochaj”, „Kobiety Mafii”. Jest rodzoną siostrą aktorki Magdaleny Popławskiej.

42-letnia gwiazda wzięła ostatnio udział w… sesji do Playboya! Poniżej prezentujemy okładkę najnowszego numeru czasopisma. Zaskoczyła Was taką decyzją?

„Erotyka nie zabija, nie unicestwia, nie nakłania do zła, nie prowadzi do przestępstwa. Wręcz przeciwnie: łagodzi obyczaje, przynosi radość, daje spełnienie, sprawia bezinteresowną przyjemność” Walerian Borowczyk. Styczniowy numer od dziś w kioskach a w nim bardzo zmysłowa sesja i piękne zdjęcia Izy Grzybowskiej „- napisała Aleksandra Popławska na swoim Instagramie, publikając zdjęcie okładki Playboya ze swoim udziałem.

„Należę do Federacji Naturystów Polskich, dla której nagość to sposób życia w harmonii z naturą, powiązany z szacunkiem dla samego siebie, dla otoczenia, i z dbałością o środowisko. (…) Gdy tylko mogę, korzystam z plaż dla nudystów. Przychodzą tam zazwyczaj całe rodziny z dziećmi, jest mniej ludzi niż na normalnych plażach i nikt na nikogo dziwnie nie patrzy. Czuję się jak w raju” – powiedziała w innym wywiadzie Aleksandra Popławska.

Jak Wam się podoba okładka z udziałem pięknej gwiazdy? Według nas wygląda naprawdę niesamowicie!

Aleksandra Popławska, Playboy, okładka

Zobacz też: PIĘKNA BUZIA, seksowne CIAŁO MODELKI. NIE uwierzysz ILE MA LAT!

Źródło: Instagram Aleksandry Popławskiej, plotek.pl

Źródło zdjęcia: Instagram @playboy_polska, Instagram Aleksandry Popławskiej

Komentarze

Komentarze