Czy jesteś na tyle „Crazy in Love”, żeby powiesić na choince Beyoncé?

Zaskakujący Beyoncé – anioł został zaprojektowany przez Women To Look Up To, organizację non-profit, która wspiera kobiety  i zmienia sposób, w jaki są postrzegane.

Do tej pory zawieszka na choinkę – anioł, wróżka, czy inna piękność – był niezidentyfikowaną postacią, której zadaniem było tylko ładnie wyglądać, nie więcej niż według niektórych kobiety, które zrobione są z  brokatu i plastiku. Ale dzięki Women To Look Up To, uwaga została przeniesiona na inspirujące ikony kobiet w 2017 roku; od kobiet, które wpływają na kulturę, do polityków lub pionierek w świecie biznesu. Przesłanie jest proste – kobiety są silnymi postaciami, z których można brać przykład.

Kto powiedział, że te panie muszą być sławnymi modelami? Niektóre z najbardziej inspirujących, bajecznych i wpływowych kobiet w naszym życiu mogą być znacznie bliżej domu. Czy masz matkę, babcię, córkę, siostrę lub przyjaciółkę, które uważasz za godne skrzydeł? W Wielkiej Brytanii możesz stworzyć swoją własną świąteczną zawieszkę na cześć tej wyjątkowej osoby!

Women To Look Up To to organizacja non-profit, która ma na celu zwrócenie uwagi na współczesne wzorce kobiet, niezależnie od tego, czy są znane na całym świecie, czy pracują za kulisami, aby zwiększyć znaczenie kobiet w społeczeństwie. „Działamy, aby inspirować, motywować i dodawać sobie otuchy w radosny sposób” – mówi Savannah, jedna  z założycielek. Zyski z tych ekscentrycznych akcesoriów idą bezpośrednio na pomoc i reinwestowane w przyszłe projekty, które pomagają kobietom.

Jeśli chodzi o projekty, to nie tylko Queen Bey może być gwiazdą Twojej choinki, dołączyła do niej rakieta numer 1 Serena Williams i Hillary Clinton. Nakładki na wydruki 3D są rzeźbione i drukowane z wysokogatunkowego tynku i ręcznie wykończone w perfekcyjnym stylu.

Oprócz zawieszek na drzewka świąteczne jest też lista gwiazd, które ozdabiają okolicznościowe kartki, również w anielskich przebraniach; w tym Adele, Michelle Obama, Hillary Clinton, Beyoncé, Serene Williams i Angelina Jolie.

Na polskich choinkach i kartkach świątecznych na szczęście wciąż królują tradycyjne ozdoby, z aniołami postrzeganymi jako boscy wysłannicy. Mam nadzieję, że tak zostanie!

DB

Źródło, foto: idealhime.co.uk

Komentarze

Komentarze