JESTEŚ ZBYT…? OTO 5 TYPÓW KOBIET, przed którymi UCIEKAJĄ FACECI!

Przekonaj się, w jaki sposób faceci odbierają relacje z kobietami!

Przedstawiamy 5 typów kobiet, których unikają faceci:

 

1.Nadskakująca i dostępna. Kobieta powinna zachować swoje odrębne pasje, zainteresowania i własną przestrzeń. Jeśli wszystko poświęci mężczyźnie i przesadnie mu matkuje, zwyczajnie straci w jego oczach.

2.Dominująca i silna. Jest to spory atut, ale tylko w granicach normy. Kobieta nigdy nie może zdominować mężczyzny we wszystkich podejmowanych decyzjach. Fececi czują się wtedy niepotrzebni, a to przecież mężczyzna powinien być wsparciem i siłą.

3.Egoistyczna księżniczka. Mężczyzna, który chciałby sprostać jej wszystkim wymaganiom zwyczajnie musiałby się poddać i zapomnieć kim jest.

4.Wybiega w przyszłość. Ślub, małżeństwo, dzieci. Plany warto mieć, bo to one nakreślają w związku, że na kimś nam zależy. Warunkiem jest, że muszą być obustronne!

5.Pokrzywdzona przez los. Kobieta, która nie potrafi czerpać z życia radości, swoim temperamentem będzie odstraszać facetów, a nie ich przyciągać.

6.Słodka przylepa. Żaden facet nie chce być zagłaskany na śmierć.

 

ZOBACZ TEŻ:KSIĄŻĘ HARRY:chcę CHRONIĆ PLANETĘ, bo KOCHAM NATURĘ. Dlatego MOJE DZIECKO…

 

Żeby związek był udany,  nie może to być praca tylko jednej ze stron. Szczęście czy porażka w związku to zawsze wspólny wynik dwojga ludzi.

 

Źródło:polki/pixabay

Komentarze

Komentarze