Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor pokazali osobiste wideo! Łzy same płyną do oczu!

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor podzielili się z internautami nagraniem z ich pierwszego, wspólnego spotkania. Czy para wpadła już sobie wtedy w oko? Jak przebiegało to pamiętne spotkanie? Zobaczcie VIDEO znanej pary!

Jak to się zaczęło?

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor poznali się za sprawą serialu M jak Miłość. Aktorka grała w nim rolę Małgosi Mostowiak, natomiast Maciej Dowbor przeprowadzał z nią wywiad na antenie Telewizji Polskiej. Dziennikarz przed laty tak wspominał pierwsze spotkanie z przyszłą żoną. Mówił:

Powiedzieli, że muszę z tą nagrywać, bo gra jedną z kluczowych postaci. Powiedziałem: z tą wieśniarą to ja nie chcę. Przyjechałem na zdjęcia. Siedziała tam taka naburmuszona blondyna, wieśniara. Mówi do mnie: Spóźniłeś się. Długo musimy tu czekać? Dwie godziny już tu czekam.

Facebook/Joanna Koroniewska-Dowbor

Pamiętne video

Para zaprezentowała swoim fanów nagranie video z pierwszego spotkania, które było zarazem wywiadem, jaki Maciej Dowbor przeprowadził z Joanną Koroniewską. Para opatrzyła video sprzed lat, aktualnymi komentarzami. Aktorka mówiła:

Byłam po prostu miła. Jednak na pewno tu rysuje się maślane oko Dowbora. Ja byłam miła, bo zawsze się tak zachowuje wobec mężczyzn.

Maciej Dowbor odpowiadał żonie:

Klasyczna akcja podrywu. Ja się przyznaję, ja byłem speszony i troszeczkę tutaj chciałem to zakrywać zawodowstwem. Przecież to jest 100-procentowa kokieteria.

video
play-sharp-fill

Pierwsze wrażenie

Joanna Koroniewska pamięta, że przyszły mąż nie zrobił na niej dobrego wrażenia. Już na starcie zaliczył wpadkę, a potem było jeszcze gorzej. Dowbor wypytywał się Koroniewskiej o wiek i o to, w którym roku ukończyła szkołę teatralną. Bardzo zależało mu na tym, by dowiedzieć się ile kobieta ma lat. Aktorka myślała, że Maciej Dowbor jest od niej starszy wiele lat i ma żonę oraz dzieci. Jednak jej domysły okazały się bezpodstawne. Teraz tworzą razem szczęśliwą rodzinę.

Facebook/Joanna Koroniewska-Dowbor

Źródło: YouTube

Zdjęcia:screen YouTube, Facebook/Joanna Koroniewska-Dowbor

Video: YouTube

Komentarze

Komentarze