Joanna Koroniewska jest OBRAŻANA ZA WYGLĄD! Wygląda jak BABCIA?!

Joanna Koroniewska opublikowała zdjęcie bez grama makijażu. To wywołało liczne komentarze, nie wszystkie przychylne wobec aktorki.

Naturalny wygląd

Joanna Koroniewska ma 43 lata i dobrze czuje się w swoim ciele. Aktorka preferuje naturalny wygląd i bez obaw publikuje zdjęcia bez makijażu. Teraz Koroniewska zdecydowała się pokazać komentarze z jakimi się spotyka po wpisach, które uwidaczniają jej naturalny wygląd. Niektóre komentarze są wręcz szokujące. Jeden z internautów napisał, że Koroniewska ma „babciną twarz”. W odpowiedzi na to Joanna Koroniewska napisała:

Po siwych włosach przyszedł czas na rozliczenie się ze swoimi zmarszczkami. Każdego niemal dnia dostaję od „życzliwych” informację, że nie jestem najmłodsza. Ja sobie z tym radzę, ale czy tak mają wszyscy? Dlaczego bez najmniejszego skrępowania pozwalamy sobie obrażać innych, lajkować obrażanie?

https://www.instagram.com/joannakoroniewska/

Być jak Jane Fonda

Aktorka przywołała wypowiedź Jane Fondy. Amerykańska aktorka nie raz wypowiadała się o starzeniu. Przecież nie wszyscy muszą i chcą walczyć z oznakami upływającego czasu. Joanna Koroniewska napisała:

Jane Fonda powiedziała kiedyś, że nie chce, by jej zmarszczki zniknęły, bo nie chce wyglądać jak wszyscy. Oczywiście, jeśli lubimy możemy walczyć ze starzeniem się, ale nie musimy. Niech każdy robi tak, jak chce. I jak jemu jest dobrze. Żyj i pozwól żyć innym.

Co myślicie o słowach Joanny Koroniewskiej? Ma rację?

Źródło: Plotek

Zdjęcia: Instagram/ Joanna Koroniewska

 

Komentarze

Komentarze