Joanna Koroniewska ujawnia fakty o swoim dzieciństwie! Prawie nie zna swojego ojca!

Joanna Koroniewska już od wielu lat tworzy szczęśliwą rodzinę z Maciejem Dowborem. Aktorka dba o relacje z bliskimi i zapewnienie córeczkom szczęśliwego dzieciństwa. Jej samej tego bardzo brakowało.

Dzieciństwo bez ojca

Gdy Joanna Koroniewska była dzieckiem, jej ojciec opuścił rodzinę. Gdy dorosła zależało jej na naprawieniu relacji z tatą, jednak to się nie udało. Próby zakończyły się poważnym konfliktem. Od wielu lat aktorka tworzy rodzinę z Maciejem Dowborem. Małżeństwo doczekało się dwóch córek Janiny i Heleny. Dziewczynki są oczkiem w głowie swoich rodziców.

Bolesne wspomnienia

Gdy Joanna Koroniewska miała 11 lat, jej ojciec zniknął z jej życia. Mężczyzna wyjechał z kraju i ukrył przed mamą Joanny, że spodziewa się dziecka z inną kobietą. To był cios dla mamy aktorki, jak i dla Joanny. Dziewczyna musiała szybko wydorośleć. W ich domu żyło się skromnie. Joanna musiała sobie jakoś radzić z mamą. Jak tylko mogła dorabiała, żeby wspomóc domowy budżet.

Facebook/Joanna Koroniewska

Cios w serce

Gdy Joanna Koroniewska kończyła studia aktorskie, jej ukochana mama zmarła. To był cios w samo serce. Aktorka bardzo przeżyła stratę tak bliskiej osoby. Potem angażowała się z akcje charytatywne, które nakłaniają kobiety do przeprowadzenia badań cytologicznych. Po latach aktorka próbowała zbliżyć się do ojca, ale to się nie udało. Bardzo się poróżnili, a w efekcie przestali się do siebie odzywać. Ojciec aktorki nie był na jej ślubie i nie poznał wnuczek. Mężczyzna ożenił się po raz drugi i ma syna. Dal Joanny jej córeczki i mąż Maciej są najważniejsi na świecie.

Źródło: Plotek

Zdjęcia: Facebook/Joanna Koroniewska

Komentarze

Komentarze