JOANNA KRUPA jest ciężko CHORA? Diagnoza lekarza JĄ PRZERAZIŁA!

Joanna Krupa to polska modelka, znana na całym świecie. Dzieciństwo i większość dorosłego życia spędziła w Stanach Zjednoczonych. Kojarzona jest ze swojego udziału jako jurorka w programie „Top Model”. Wielokrotnie pozowała do magazynów: CKM, Maxim, Stuff czy Personal.

W marcu 2018 modelka zaręczyła się z przedsiębiorcą, Douglasem Nunesem. Pod koniec lipca 2018 odbył się ich ślub cywilny, natomiast kościelny 4 sierpnia. Joanna wielokrotnie podkreślała, że nie planuje zostać mamą, jednak po poznaniu Douglasa jej podejście do spraw macierzyństwa zmieniło się.

Jakiś czas temu, Joanna Krupa w rozmowie z dziennikarzami, opowiedziała o chorobie, która może znacznie utrudniać zajście w ciążę. Na co choruje piękna modelka?

Jak się stanie naturalnie to super, ale tak żeby planować to na razie zaczekam. Dowiedziałam się, że mam chorobę hashimoto od tarczycy. Ostatnio miałam prześwietlenie i mam powiększoną tarczycę, i nie wiadomo od czego(…) Tarczyca wpływa też na to czy jesteś w dobrym humorze, czy jesteś smutna. Depresji można dostać przez to, że hormony są nierówne – przyznała zmartwiona Joasia Krupa.

Gruczoł tarczycy odpowiada za produkowanie substancji regulujących różne procesy w organizmie człowieka –  zaburzenie jego działania może więc prowadzić do wielu trudności, związanych również z zapłodnieniem oraz samą ciążą.

Zobacz też: Aktorka Olga Kalicka urodziła! Znamy płeć JEJ DZIECKA!

Źródło: fakt.pl

Źródło zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze