JOANNA KRUPA POCHWALIŁA SIĘ NA INSTAGRAMIE CIĄŻOWYM BRZUSZKIEM!

Joanna Krupa to polska modelka, znana na całym świecie. Dzieciństwo i większość dorosłego życia spędziła w Stanach Zjednoczonych. Wkrótce Joasia oraz jej mąż powitają na świecie swoje pierwsze dziecko!

Kojarzona jest ze swojego udziału jako jurorka w programie „Top Model”. Uznawana jest za jedną z najseksowniejszych fotomodelek. Wielokrotnie pozowała do magazynów: CKM, Maxim, Stuff czy Personal. W marcu 2018 zaręczyła się z przedsiębiorcą, Douglasem Nunesem. Pod koniec lipca 2018 odbył się ich ślub cywilny, natomiast kościelny 4 sierpnia.

Zobacz też: Joanna Krupa wykorzysta ZAMROŻONE JAJECZKA? “On chciałby NATURALNIE”

Joanna Krupa w Dniu Mamy została zaproszona do studia programu „Dzień dobry TVN”. W pewnym momencie przyznała, że ten dzień jest dla niej szczególnie wyjątkowy, gdyż niedługo sama zostanie mamą.

Chcę się z wami podzielić, że ja też będę mamą! Na razie się dobrze czuję, daje mi napęd moja praca. Tak się cieszę.

Do niedawna Joasia twierdziła, że prędko nie zostanie matką – jak widać, wspólnie z mężem zmieniła plany. Stan błogosławiony służy topowej modelce. Z tej okazji postanowiła podzielić się z fanami zdjęciem małego, ciążowego brzuszka!

Morning small baby bump ….but as the day progresses by evening time it’s huge! 🤰🏼👼🙏🏻 Rano brzuszek malutki a przyjdzie wieczór to wielki haha – napisała obok zdjęcia Joasia Krupa.

Fanki Krupy są szczęśliwe, że ta niebawem zostanie mamą. W komentarzach pojawiły się miłe słowa oraz gratulacje.

„Wyglądasz prześlicznie, gratuluję”,  „Wyglądasz pięknie ciąża Ci służy ;)”, „cudownie wygladasz dużo zdrówka dla was z maleństwem”, „bardzo się cieszę Waszym szczęściem i gratuluję, że zostaniecie rodzicami! Pięknie wyglądasz”, czytamy – pisały Internautki.

Zdjęcie: Instagram

Źródło: Instagram

 

Komentarze

Komentarze