JOANNA KRUPA swojemu DZIECKU JUŻ ZAFUNDOWAŁA taką ROZRYWKĘ! ZOBACZ CO TO! [VIDEO]

Joanna Krupa w mediach społecznościowych cały czas relacjonuje przebieg swojej ciąży. Widać, że gwiazda bardzo o siebie dba oraz robi wszystko co możliwe, aby także zadbać o komfort swojego jeszcze nienarodzonego maluszka.

Ciąża służy celebrytce, ponieważ jest ona w znakomitej formie i cały czas aktywnie uczestniczy w kampaniach reklamowych oraz przy nagraniach do programu „Top Model”. Każdą jednak wolną chwilę wykorzystuje, aby spożytkować korzystnie dla siebie oraz maleństwa w jej łonie.

 

Joasia zamieściła na Instagramie film, na którym leży z dużym brzuszkiem. Jak relacjonuje tak wyglądają jej niedziele. Co celebrytka potrafiła zafundować sowjemu dziecku? Na filmie widzimy jak gwiazda leży na łóżku z telefonem, a obok niej znajduje się laptop z podłączonymi zielonymi słuchawkami do brzuszka.

 

„Takie stały się moje niedziele! Mama grająca w pasjansa na swoim telefonie podczas odtwarzania muzyki dla dziecka i nazywana przez męża #teletubby” napisała na Instagramie Joasia

 

ZOBACZ TEŻ:To doskonała TERAPIA dla MÓZGU! Sprawdź, co wpływa na złagodzenie ADHD u dziecka

 

Powszechnie wiadomo, że puszczanie muzyki klasycznej jeszcze nienarodzonemu dziecku, już w łonie matki może wpływać relaksująco na dziecko, a także stymulować jego prawidłowy rozwój. Dlatego też fani podkreślają, że Joasia na pewno będzie dobrą mamą.

 

https://www.instagram.com/p/B1CR2a7g3VS/?igshid=1erv4pwgqr5tz

 

Źoródł:viva

Źródło zdjęcia:Instagram

Źródło nagrania:Instagram

 

Komentarze

Komentarze